Izrāde bērniem "Trušu kāposti jeb kā kļūt par varoni"
Izrāde

Izrāde bērniem "Trušu kāposti jeb kā kļūt par varoni"

Laiks
19. Oktobris, Otrdiena, 18:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 3 - 4
Pievienot
kalendāram
2021-10-19 18:00:00 2021-10-19 18:00:00 Europe/Riga Izrāde bērniem "Trušu kāposti jeb kā kļūt par varoni" TEĀTRIS UN ES aicina uz jautru izrādi bērniem un vecākiem "TRUŠU KĀPOSTI jeb KĀ KĻŪT PAR VARONI?! Trušiem ir… Lielā zāle info@kjelgava.lv

TEĀTRIS UN ES aicina uz jautru izrādi bērniem un vecākiem "TRUŠU KĀPOSTI jeb KĀ KĻŪT PAR VARONI?!

Trušiem ir apnicis baidīties un drebēt kā apšu lapām. Viņi ir nolēmuši kļūt par varoņiem. Bet – kas ir varonis? Un – vai viegli par tādu kļūt? To jūs uzzināsiet atnākot uz izrādi – TRUŠU KĀPOSTI jeb KĀ KĻŪT PAR VARONI?

Šī izrāde lieliski māca bērniem sadarboties savā starpā, būt uzmanīgiem, risināt dažādas mīklas un uzdevumus. Visas izrādes laikā bērni aktīvi līdzi darbosies, palīdzot izrādes varoņiem trušiem būt drosmīgiem un kļūt par īstiem varoņiem!

Režisors: Armands Ekštets

Izrādes garums: 45 min

Uz tikšanos izrādē!


* DZELTENAIS PASĀKUMS – Ieeja,  uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai tā pārslimošanu. Vai ir derīgs Covid-19 negatīvs analīžu rezultāts. Pasākumus kopā ar vecākiem varēs arī apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam, kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nebūs jāveic Covid-19 tests .

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka