TEATRA
Izrāde

IZPĀRDOTS. Ā. Alunāna Jelgavas teātra izrāde “JŪTU TEKTONIKA”

Laiks
29. Marts, Trešdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 7
Pievienot
kalendāram
2023-03-29 19:00:00 2023-03-29 19:00:00 Europe/Riga IZPĀRDOTS. Ā. Alunāna Jelgavas teātra izrāde “JŪTU TEKTONIKA” Franču dramaturga lugas darbība noris mūsdienu Parīzē – izsmalcinātajā mūžīgās mīlestības pilsētā, un izrādās, ka pat… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Franču dramaturga lugas darbība noris mūsdienu Parīzē – izsmalcinātajā mūžīgās mīlestības pilsētā, un izrādās, ka pat tur noticēt mīlestībai nav viegli. 

Režisore - Aija Treija. Piedalās: Līga Martinenko, Roberts Avots, Elita Majevska, Zane Vītoliņa, Viktorija Laura Vītola. Scenogrāfs un gaismu mākslinieks - Kārlis Freibergs, horeogrāfe - Dace Kravale, muzikālais noformējums - Paulis Straume.

 

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana

Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs

Pārzinis: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, tālr.63023461

Adrese: Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

Papildus informācija: Jelgava.lv vai sekojot QR kodam 

Capture_1.JPG

*Gadījumā, ja pasākuma apmeklētājs vēlas iebilst, lai viņa fotogrāfija netiktu publicēta internetā, pasākuma apmeklētājam par to ir jāinformē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

 

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka