HAMELEONI 20 gadu jubilejas lielkoncerts
Koncerts

HAMELEONI 20 gadu jubilejas lielkoncerts

Laiks
26. Jūlijs, Piektdiena, 20:00
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 10 - 15
Pievienot
kalendāram
2019-07-26 20:00:00 2019-07-26 20:00:00 Europe/Riga HAMELEONI 20 gadu jubilejas lielkoncerts Pa šiem 20 gadiem grupa ir daudz koncertējusi gan Latvijā, gan arī ārzemēs. Ir izdoti pieci albumi un šogad ir paredzēts jau sestais – “20… Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

Pa šiem 20 gadiem grupa ir daudz koncertējusi gan Latvijā, gan arī ārzemēs. Ir izdoti pieci albumi un šogad ir paredzēts jau sestais – “20 gadu jubilejas” albums. Šajā diskā būs iekļautas gan Hameleonu jaunās dziesmas, gan arī populārāko dziesmu versijas citu dziedātāju izpildījumā.  

Lielais jubilejas koncerts “Pērles & Dimanti” notiks 26. jūlijā Jelgavā, jaunajā brīvdabas koncertzālē Mītava pulksten 20:00. Koncertā piedalīsies populāri latviešu jaunās paaudzes estrādes izpildītāji un draugi, kas Hameleonu dziesmas izpildīs savās interpretācijās. Tās būs dziesmas, kuras jau daudzus gadus izpilda arī ārzemju dziedātāji spāņu, lietuviešu, igauņu, krievu un angļu valodās! Koncertā skanēs visu laiku populārākās Hameleonu dziesmas, tādas kā “Atsaucies”, “Nakts”, “Vēlreiz”, “Pērles & Dimanti”un daudzi citi superhiti pašu jubilāru izpildījumā, kā arī pirmatskaņojumi no viesmākslinieku puses vairāk nekā divu stundu garumā!

Kopā ar HAMELEONIEM uz Mītavas skatuves uzstāsies Roberto Meloni, Kaspars Markševics, Nikolajs Puzikovs, Ainars Bumbieris, Ineta Rudzīte, Kristīne Šomase, saksofonists Raivo Stašans, Laura Raila, Anna Dribas un citi. Vairāk kā divu stundu garā koncerta laikā kopā ar Ēriku Budēvicu un Andri Veinbergu muzicēs pavadošā sastāva mūziķi – Lauris Amantovs (trombons), Gints Stepanovs (trompete), Raivo Stašans (sax & flauta), Kristaps Ezeriņš (bass), Gaitis Lazdāns (perkusijas & sitamie instrumenti), Nadežda Jermaka & Ineta Radčenko (piebalsis).

Par koncerta muzikālo noformējumu rūpēsies grupas producents, idejas un dziesmu autors - komponists Gaitis Lazdāns.

Atcerēsimies skaistākos mirkļus un dziedāsim kopā!

Tiekamies 26. jūlijā Jelgavā, brīvdabas koncertzālē Mītava pulksten 20:00!

Biļetes visās Biļešu Paradīze kasēs un www.bilesuparadize.lv.

 

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka