Grupas "Tautumeitas" koncerts "Skrejceļš"
Koncerts

Grupas "Tautumeitas" koncerts "Skrejceļš"

Laiks
24. Novembris, Ceturdiena, 20:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 16 - 23
Pievienot
kalendāram
2022-11-24 20:00:00 2022-11-24 20:00:00 Europe/Riga Grupas "Tautumeitas" koncerts "Skrejceļš" Etno mūzikas grupa “Tautumeitas” pēc veiksmīga lielkoncerta vasaras izskaņā Skultes ostā izsludina jaunākā… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Etno mūzikas grupa “Tautumeitas” pēc veiksmīga lielkoncerta vasaras izskaņā Skultes ostā izsludina jaunākā albuma “Skrejceļš” rudens koncerttūri, kuras ietvaros viesosies 24.novembrī Jelgavā. Pirmo nedēļu -  no 19. līdz 25.septembrim - biļetes pieejamas lētāk. 

Atceroties vasaras lielkoncertu “Tautumeitu” dalībniece Laura Līcīte stāsta: “”Skrejceļa” koncertprogrammai ir daudz kopīga ar piedzīvojumiem bagātu vasaru. Abas raksturo emociju piesātinājums, kustība, kaisle un krāsas. Un, tāpat kā vasaru nevar noķert caur kameras aci, tā arī “Tautumeitas” un mūsu mūziku var iemīlēt tikai pa īstam klātesot. Par laimi mums un jums – “Tautumeitas” atvedīs atvasaru braucot koncerttūrē pa mīļo Latviju.”

Aktuālais albums “Skrejceļš”, ar kura programmu “Tautumeitas” dosies tūrē, iznāca šī gada aprīlī. Tas veidots kopā ar jau ilglaicīgo grupas mūzikas producentu Reini Sējānu un zviedru producentu Povelu Olsonu (strādājis ar grupu “Prāta Vētra”). Albumā apkopotas 14 dziesmas, ieskaitot tādas dziesmas kā  “Muoseņa”, “Guli guli”, “Panama” un “Mežā”.

Albumu “Skrejceļš” iespējams noklausīties šeit - https://orcd.co/skrejcels 
Dziesmas “Vīna ūtrai” videoklips - https://youtu.be/sALPjv9d6vA 
Lielkoncerta Skultes ostā atskata video: https://youtu.be/sM-B3lDnmDI

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka

The website encountered an unexpected error. Please try again later.