Grupas PĒRKONS koncerts MĀKSLAS DARBI
Koncerts

Grupas PĒRKONS koncerts MĀKSLAS DARBI

Laiks
26. Septembris, Sestdiena, 18:00
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 15 - 20
Pievienot
kalendāram
2020-09-26 18:00:00 2020-09-26 18:00:00 Europe/Riga Grupas PĒRKONS koncerts MĀKSLAS DARBI Koncerta 1. daļā skanēs 1984. gada Imanta Kalniņa, Jura Kulakova un Jura Sējāna rokoratorija “Kā jūra, kā zeme, kā debess”. Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

Koncerta 1. daļā skanēs 1984. gada Imanta Kalniņa, Jura Kulakova un Jura Sējāna rokoratorija “Kā jūra, kā zeme, kā debess”.

Koncerta 2. daļā grupa piedāvās dzirdēt savas radošās darbības laikā sakrātās un tautā iemīļotās dziesmas, to skaitā „Zaļā dziesma”, „Slidotava”, „Mēs pārtiekam viens no otra”, „Labu vakar”, „Dziesma par sapumpuroto zaru”, „Gandrīz tautasdziesma”, „Mana dienišķā dziesma” un daudzas citas.

Grupa “Pērkons” savu darbību aizsāka 1980. gados. Tā bija visnozīmīgākā un skandalozākā rokgrupa Latvijā, kuru, sava dumpinieciskuma un attieksmes dēļ pret lietu kārtību, 1980. gadu vidū, vairākkārt aizliedza. Pēc vairāk kā 38 gadu darbības uz skatuves, leģendārās grupas dalībnieki savā izpildījumā nav zaudējuši jauneklīgumu un nezūdošu šarmu. Grupa „Pērkons” iespējams ir vistitulētākā grupa Latvijā – divi Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieki - Ieva Akuratere, saņēmusi arī Draudzīgā Aicinājuma medaļu, un Juris Kulakovs, kurš ir arī Līvānu goda pilsonis, trīs Jūrmalas goda pilsoņi un visi – apbalvoti ar Barikāžu piemiņas medaļām. "Pērkons" aizvien turpina nest nacionālo pašapziņu un aizvien skan kā no astoņdesmitajiem, kad roks turēja tautu pie cerības.

26. septembra vakarā, koncertā „Mākslas darbi” Brīvdabas koncertzālē Mītava, grupa “Pērkons” uzstāsies pilnā sastāvā - Juris Kulakovs (taustiņi), Ieva Akurātere (vokāls), Juris Sējāns (bass, vokāls), Leons Sējāns (solo ģitāra), Raimonds Bartašēvics (vokāls) un Ikars Runģis (sitamie instrumenti), Uģis Muzikants (otrie taustiņi).

Pirmās 100 biļetes - 15 eiro. Tuvojoties pasākuma dienai, biļešu cenas pieaugs.

Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Materiāli var tikt izmantoti koncerta organizatoru publicitātes vajadzībām.


Aicināma pasākuma apmeklētājus būt sociāli atbildīgiem un ievērot savstarpēju 2m distanci, roku higiēnu, kā arī izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja noteikta jebkāda veica izolācija.

Uz pasākumiem ar personalizētām biļetēm apmeklētājiem aicināti ņemt līdz personu apliecinošs dokuments, kas būs jāuzrāda pie ieejas norises vietā. Informējam, ka pasākuma organizatori var veikt personas datu apstrādi.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka