JUMPRAVA
Koncerts

Grupas "JUMPRAVA" koncerts

Laiks
15. Jūlijs, Sestdiena, 19:00
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 15 - 25
Pievienot
kalendāram
2023-07-15 19:00:00 2023-07-15 19:00:00 Europe/Riga Grupas "JUMPRAVA" koncerts Mūzikas grupa “Jumprava”, kura pēdējos gados koncertus sniedz reti, aicina uz īpašiem koncertiem šogad: Limbažos,… Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

Mūzikas grupa “Jumprava”, kura pēdējos gados koncertus sniedz reti, aicina uz īpašiem koncertiem šogad: Limbažos, Jelgavā, Rojā un Saulkrastos. 

Katra grupas uzstāšanās ir dvēseles baudījums gan ikvienam grupas dalībniekam, gan faniem un viņu mūzikas cienītājiem. Augstāk minētās pilsētas ir no retajām, kur šogad uzstāsies “Jumprava”.

Vairs nav tie gadi, lai skrietu pa pasauli, tāpēc gribās, lai katra uzstāšanās ir īpaša. Uz skatuves būsim pilnā sastāvā - Aigars Grāvers, Aigars Grauba, Aigars Krēsla un Ainars Ašmanis.

Koncertā skanēs visiem zināmās dziesmas: “Ziemeļmeita”, “Peldētājs”, “Ēnas”, “Vēlreiz”, “Pa vējam”, “Lēna upe”, “Nedaudz par viņu” u.c. tautā iemīļotas dziesmas. Programma būs piepildīta ar labi zināmām dziesmām, kā arī jauniem skaņdarbiem un sen piemirstām dziesmām jaunā skanējumā. Atliek tikai baudīt!

 

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka