Grupas "BALTIE LĀČI" koncerts "Pamet skumjas, pamet nievas..."
Koncerts

Grupas "BALTIE LĀČI" koncerts "Pamet skumjas, pamet nievas..."

Laiks
11. Septembris, Trešdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 8 - 12
Pievienot
kalendāram
2019-09-11 19:00:00 2019-09-11 19:00:00 Europe/Riga Grupas "BALTIE LĀČI" koncerts "Pamet skumjas, pamet nievas..." Grupa “Baltie Lāči” ir izveidojusi jaunu koncertprogrammu ar Broņislavas Martuževas dzeju un dziesmām “PAMET SKUMJAS , PAMET NIEVAS…”, kas… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Grupa “Baltie Lāči” ir izveidojusi jaunu koncertprogrammu ar Broņislavas Martuževas dzeju un dziesmām “PAMET SKUMJAS , PAMET NIEVAS…”, kas apvieno jau tautā sen pazīstamās dziesmas – “Pacel glāzi priekā”, “ Zvaigžņu strēlnieks”, Dzīve sauc”, “Bruoļeit” un vēl daudzas mazpazīstamākas dziesmas. Kā neatņemama koncerta sastāvdaļa ir B.Martuževas dzeja, kas caurvijas visam koncertam kā uzvilkta zelta dzīves stīga.

“Kur nav gaismas un mūzikas, tur sākas trūdēšana. Gaisma un mūzika. Kad mēs šķitām sev visnelaimīgākie pasaulē, mēs raudājām, sacerējām dziesmas un skatījāmies debesīs. Uzņēmām sirdī ik rīta un vakara staru, ik baltu vai rožainu rudzupuķi. Un kļuvām bagāti” – tā savā dienasgrāmatā rakstījusi Broņislava Martuževa (1924 – 2012) – laikmeta leģenda, Latvijas tīrradnis, iekšējās brīvības un gara spēka simbols. Viņu visu mūžu ir pavadījusi dziesma, un viņas dzeja turpina pārtapt dziesmās. 

Uz tikšanos koncertos visā Latvijā!

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka