DZINTARS ČĪČA solokoncertā ES MĪLU TEVI TĀ
Koncerts

DZINTARS ČĪČA solokoncertā ES MĪLU TEVI TĀ

Laiks
14. Marts, Ceturdiena, 19:00
Vieta
Jelgavas Kultūras nams
Cena
€ 12 - 30
Pievienot
kalendāram
2024-03-14 19:00:00 2024-03-14 19:00:00 Europe/Riga DZINTARS ČĪČA solokoncertā ES MĪLU TEVI TĀ 2024. gada pavasarī ar savu jauno soloprogrammu “Es mīlu tevi tā” Latvijas pilsētās uzstāsies dziedātājs Dzintars Čīča.&nbsp… Jelgavas Kultūras nams info@kjelgava.lv

2024. gada pavasarī ar savu jauno soloprogrammu “Es mīlu tevi tā” Latvijas pilsētās uzstāsies dziedātājs Dzintars Čīča. 

Jaunajā programmā mūziķis apkopojis savas mīļākās dziesmas, kas stāsta par atzīšanos mīlestībā. “Manuprāt, cilvēks ir sirdī jauns, kamēr vien viņš tic, ka var iemīlēties, un tad ir tas skaistākais brīdis – atzīšanās ar trim maģiskajiem vārdiem. It kā banāli, bet mūzikā tas tomēr skan skaisti,” secina Čīča.

Programmā skanēs gan paša Dzintara repertuāra mīlestības dziesmas (toskait “Vijolnieks”, “Meitene un lauku zēns”, “Ūdenskritums”), gan solista mīļākās mīlas dziesmas no latviešu zelta estrādes (toskait “Es mīlu tevi tā”, “Miglā asaro logs”, “Elēģija”). Saldajā ēdienā, protams, Čīčas mūžīgie hīti "Likteņlīnijas”, “Tu esi vasarā” un čigānu romances.

Kopā ar Dzintaru Čīču koncertēs pianista Anatolija Livčas instrumentālais trio.

Koncerta producents un rīkotājs: "Koncertu Paradīze", tālrunis 29438101

 

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana

Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs

Pārzinis: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, tālr.63023461

Adrese: Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

Papildus informācija: Jelgava.lv 

Personas datu apstrāde

*Gadījumā, ja pasākuma apmeklētājs vēlas iebilst, lai viņa fotogrāfija netiktu publicēta internetā, pasākuma apmeklētājam par to ir jāinformē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka