Dzintara Čīčas 30 gadu jubilejas koncerts "Vajag tikai mīlēt"
Koncerts

Dzintara Čīčas 30 gadu jubilejas koncerts "VAJAG TIKAI MĪLĒT"

Laiks
13. Aprīlis, Ceturdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 12 - 25
Pievienot
kalendāram
2023-04-13 19:00:00 2023-04-13 19:00:00 Europe/Riga Dzintara Čīčas 30 gadu jubilejas koncerts "VAJAG TIKAI MĪLĒT" 10 gadu vecumā viņš dziedāja "Raudāja māte" un "Tu esi vasarā". Šogad viņam ir 30, un vēl aizvien Latvijas klausītāji… Lielā zāle info@kjelgava.lv

10 gadu vecumā viņš dziedāja "Raudāja māte" un "Tu esi vasarā". Šogad viņam ir 30, un vēl aizvien Latvijas klausītāji viņu mīl un dēvē par Dzintariņu. Jo estrādē cita tāda Dzintara nav, un viņš ir neizdzēšami iezīmējis savas likteņlīnijas. Sveiksim DZINTARU ČĪČU 30. dzīves gadā, kad viņš dosies ilgi gaidītajā koncerttūrē pa Latviju!

Programmā:

1. daļā - tikai čigānu tautas dziesmas;

2. daļā - tikai Dzintara Čīčas hīti: "Likteņlīnijas", "Par to (Raudāja māte)", "Tu esi vasarā", "Nāc un dziedi", "Vijolnieks", "Dāvāja Māriņa" čigānu valodā, "Ūdenskritums" u.c. 

Kopā ar Dzintaru Čīču koncertā piedalās:

dueta partneris un dziesmu autors Kaspars Antess, pianists Anatolijs Livča un instrumentālā grupa. 

...un pārsteigumi neizpaliks...

 

 

 

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana

Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs

Pārzinis: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, tālr.63023461

Adrese: Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

Papildus informācija: Jelgava.lv vai sekojot QR kodam 

Capture_1.JPG

*Gadījumā, ja pasākuma apmeklētājs vēlas iebilst, lai viņa fotogrāfija netiktu publicēta internetā, pasākuma apmeklētājam par to ir jāinformē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka