Deju uzvedums "Zied ābele balti' ziedi' "
Koncerts

Deju uzvedums "Zied ābele balti' ziedi' "

Laiks
4. Jūnijs, Sestdiena, 16:00
Vieta
Jelgavas Kultūras nams
Cena
€ 4 - 6
Pievienot
kalendāram
2022-06-04 16:00:00 2022-06-04 16:00:00 Europe/Riga Deju uzvedums "Zied ābele balti' ziedi' " Deju uzvedumā “Zied ābele balti` ziedi`” latviešu tautas mūzikas un dejas valodā tiks atspoguļots sievietes mūža… Jelgavas Kultūras nams info@kjelgava.lv

Deju uzvedumā “Zied ābele balti` ziedi`” latviešu tautas mūzikas un dejas valodā tiks atspoguļots sievietes mūža ritējums, sākot ar bērnības pasaules tēlojumu, turpinoties jaunības mīlestības meklējumos un ievijoties viedā briedumā, uzsverot dzimtas vērtības un spēku, kas ir neatņemams latvieša esības pamats. Ik dejas solis paudīs dzīvesziņu, caurvijoties paaudzēm, iedvesmojoties no Zemgales folkloras materiāliem un tradīcijām mūsdienīgā interpretācijā. Skatītājiem būs iespēja dzirdēt un redzēt tieši šim uzvedumam veidotas tautas mūzikas apdares un oriģinālkompozīcijas Katrīnas Dimantas un Birutas Derumas mākslinieciskajā redzējumā, kā arī deju autoru Sandras Kauranenas un Ilonas Bogdanovas horeogrāfijas.

Mākslinieciskās vadītājas un horeogrāfes: Sandra Kauranena un Ilona Bogdanova

Režisore Elīna Apsīte

Scenogrāfija Kārlis Freibergs

Video projekcijas Artūrs Vanags

Piedalās Jelgavas valstspilsētas iestādes „Kultūra” deju kolektīvi: TDA Diždancis, TDA Ritums un BJDK Vēja zirdziņš.

 

Sirsnībā un vēlmē dāvāt gaismu visi ienākumi no biļešu tirdzniecības tiks novirzīti Bērnu Slimnīcas fondam, sniedzot atbalstu bērniem un viņu vecākiem.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka