Dagamba un Sinfonietta Riga
Koncerts

Dagamba un Sinfonietta Riga

Laiks
20. Augusts, Ceturdiena, 19:00
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 20 - 15
Pievienot
kalendāram
2020-08-20 19:00:00 2020-08-20 19:00:00 Europe/Riga Dagamba un Sinfonietta Riga DAGAMBA un SINFONIETTA RĪGA Par klasiskās mūzikas huligāniem sauktā grupa Dagamba apvienosies ar Latvijas… Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

DAGAMBA un SINFONIETTA RĪGA

Par klasiskās mūzikas huligāniem sauktā grupa Dagamba apvienosies ar Latvijas klasiskās mūzikas smagsvaru Sinfonietta Rīga, lai kopīgi dotos unikālā un maģiskā mūzikas ceļojumā uz Brīvdabas koncertzāles “Mītava” skatuves.

Grupa Dagamba apvieno internacionālu sastāvu, kuru veido Valters Pūce ar solo čellu, pianists Dainis Tenis, basa čellists Antons Trocjuks, perkusionists Hamidreza Rahbaralam un bundzinieks Artūrs Jermaks. Dagamba apvieno dažādas muzikālās kultūras, veidojot unikālu un īpašu skanējumu. Mūziķi drosmīgi dodas vēl neapgūtās mūzikas pasaulēs, kas piedod izpildījumam neatkārtojamu dinamiku un vitalitāti.

Jauneklīga degsme, izzināšanas prieks un vēlme atklāt neizzinātus horizontus raksturo Grammy balvas ieguvēju, Valsts kamerorķestri Sinfonietta Rīga. Jau kopš orķestra dibināšanas 2006. gadā tā mākslinieciskais vadītājs un diriģents ir Normunds Šnē. Sinfonietta Rīga mūziķi ir gados jauni, erudīti un radošām idejām apveltīti mākslinieki.

Vairāk kā 1000 apmeklētāju lielajā brīvdabas koncertzālē atradīsies vien 350 apmeklētāju.

Ievērojot valstī esošo situāciju koncerta rīkotāji īpašu uzmanību pievērsīs visiem valstī noteiktajiem ierobežojumiem.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka