CĪSIŅSUNS / Brīvdabas kinoseanss
Kino

CĪSIŅSUNS / Brīvdabas kinoseanss

Laiks
23. Jūlijs, Piektdiena, 22:30
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 3
Pievienot
kalendāram
2021-07-23 22:30:00 2021-07-23 22:30:00 Europe/Riga CĪSIŅSUNS / Brīvdabas kinoseanss Aicinot izbaudīt siltos un nesteidzīgos vasaras vakarus brīvdabas koncertzāle “Mītava”, Jelgavā visa jūlija mēneša garumā piedāvā… Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

Aicinot izbaudīt siltos un nesteidzīgos vasaras vakarus brīvdabas koncertzāle “Mītava”, Jelgavā visa jūlija mēneša garumā piedāvā brīvdabas kinoseansus. Jau no 13. jūlija godalgotas kinofilmas no visas pasaules. Ieejas maksa 3 eiro.

Kino no visas pasaules, kas saņēmis godalgas prestižākajos kinofilmu festivālos. Kopā ielūkosimies gan rakstnieku dzīvē un jaunu stāstu radīšanā, risināsim eksistenciālus jautājumus, meklēsim atbildes uz dažādiem noslēpumiem, stāsts par cilvēka labāko draugu, kā arī citi romantiski, komiski un dramatiski notikumi.

Ieeja kinoseansos uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, apliecinot vakcināciju pret Covid -19 vai tā pārslimošanu. Atrodoties teritorijā nav jāievēro distance un nav jālieto mutes un deguna aizsegs.

Ieejas maksa 3 eiro. Biļetes nopērkamas visās “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv . Norises vietā biļetes nopērkamas tikai par skaidru naudu.


23. JŪLIJS / 22.30 (Piektdiena)

CĪSIŅSUNS (Wienner-Dog) / ASV 2016 / Komēdija, drāma

Suns nav vainīgs. Četri stāsti, kurus vieno cilvēcība, absurds, Amerika, ironija, neveiklība, mīla, nāve un… takšu šķirnes kucīte. “Daba par viņiem negādā. Mēs esam suņa vienīgie draugi… “ – kaut suns te kalpo tikai kā filtrs, caur kuru pētīt mirstīgumu un visa veida nožēlojamības banalitāti. Filmā skan Kloda Debisī sapņainā Mēness gaisma un Marka Šaimana Takša balāde.

Filmas garums 1h 28 min


Kinoseansi tiek rīkoti atbilstoši dotajā brīdī aktuālajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un/vai fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka

The website encountered an unexpected error. Please try again later.