Brīvdabas koncertcikls uz Tu/ Valters Pūce un Dainis Tenis
Koncerts

Brīvdabas koncertcikls uz Tu/ Valters Pūce un Dainis Tenis

Laiks
16. Jūlijs, Ceturdiena, 19:00
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 15 - 12
Pievienot
kalendāram
2020-07-16 19:00:00 2020-07-16 21:00:00 Europe/Riga Brīvdabas koncertcikls uz Tu/ Valters Pūce un Dainis Tenis 16. jūlijā pulksten 19 uz muzikālu tikšanos aicina čellists Valters Pūce un pianists Dainis Tenis, lai satiktos ar klasiskās un populārās… Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv
16. jūlijā pulksten 19 uz muzikālu tikšanos aicina čellists Valters Pūce un pianists Dainis Tenis, lai satiktos ar klasiskās un populārās mūzikas hitiem, čellu un klavieru skanējumā. Tā būs atgriešanās pie pirmavota - klasiskās mūzikas pamatiem, darbi orģinālā skanējumā pieklusinātāk, akustiskāk un intīmāk.
 
Koncertsērijas “uz Tu” mērķis ir savest kopā mūziķus un klausītājus, lai atkal būtu kopā – uz Tu. Ievērojot valstī esošo situāciju, koncertsērijas rīkotāji īpašu uzmanību pievērsīs visiem valstī noteiktajiem ierobežojumiem.

Koncertu rīko Jelgavas pilsēta un pašvaldības iestāde “Kultūra”. Biļetes pieejamas www.bilesuparadize.lv un biļešu kasēs.


Aicināma apmeklētājus:

- būt sociāli atbildīgiem un ievērot savstarpēju 2m distanci

(izņēmums – personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā);

- ievērot roku higiēnu;

- izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Pasākumu norišu vietas organizatoram ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju norišu vietā un aicināt tās atstāt norišu vietu.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka