Brīvdabas koncertcikls uz Tu/ Ainars Mielavs
Koncerts

Brīvdabas koncertcikls uz Tu/ Ainars Mielavs

Laiks
17. Jūlijs, Piektdiena, 19:00
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 15 - 12
Pievienot
kalendāram
2020-07-17 19:00:00 2020-07-17 21:00:00 Europe/Riga Brīvdabas koncertcikls uz Tu/ Ainars Mielavs 17. jūlijā pulksten 19 pie sevis ciemos gaida trio  Ainars Mielavs, Aigars Voitišķis un Rūdolfs Macats. Ainars Mielavs, kurš uzstājies ar… Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

17. jūlijā pulksten 19 pie sevis ciemos gaida trio  Ainars Mielavs, Aigars Voitišķis un Rūdolfs Macats. Ainars Mielavs, kurš uzstājies ar grupām “Jauns mēness”, “Mielavs un Pārcēlāji” un arī kā solo mākslinieks izdziedās populārākās dziesmas no visiem radošajiem periodiem – “Piekūns skrien debesīs”, “Kad mēness jūrā krīt”, “Ai, jel manu vieglu prātu”, “Tu saviļņoji mani” un citas, kā arī divus jaunu dziesmu pirmatskaņojumus no gaidāmā jubilejas albuma “220 volti”.

Koncertsērijas “uz Tu” mērķis ir savest kopā mūziķus un klausītājus, lai atkal būtu kopā – uz Tu. Ievērojot valstī esošo situāciju, koncertsērijas rīkotāji īpašu uzmanību pievērsīs visiem valstī noteiktajiem ierobežojumiem.

Koncertu rīko Jelgavas pilsēta un pašvaldības iestāde “Kultūra”. Biļetes pieejamas www.bilesuparadize.lv un biļešu kasēs.


Aicināma apmeklētājus:

- būt sociāli atbildīgiem un ievērot savstarpēju 2m distanci

(izņēmums – personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā);

- ievērot roku higiēnu;

- izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Pasākumu norišu vietas organizatoram ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju norišu vietā un aicināt tās atstāt norišu vietu.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka