Brīvdabas koncertcikls uz Tu/ Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs
Koncerts

Brīvdabas koncertcikls uz Tu/ Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs

Laiks
6. Augusts, Ceturdiena, 19:00
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 15
Pievienot
kalendāram
2020-08-06 19:00:00 2020-08-06 19:00:00 Europe/Riga Brīvdabas koncertcikls uz Tu/ Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs 6.augustā pulksten 19 uz muzikālu tikšanos aicina Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs. "12 stāsti… Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs

6.augustā pulksten 19 uz muzikālu tikšanos aicina Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs. "12 stāsti vasaras vakaram" ir divpadsmit dziesmas no abu mūziķu repertuāra, kurām ir īpaša nozīme mākslinieku skatuves darbībā un dzīvē. Tie ir divpadsmit muzikāli stāsti par viņu bērnību, piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem, blēņām, dzimtu, tradīcijām, mīlestību, draudzību un vēl, un vēl...

Koncertsērijas “uz Tu” mērķis ir savest kopā mūziķus un klausītājus, lai atkal būtu kopā – uz Tu.

Ievērojot valstī esošo situāciju, koncertsērijas rīkotāji īpašu uzmanību pievērsīs visiem valstī noteiktajiem ierobežojumiem.

Pasta salā, blakus brīvdabas koncertzālei "Mītava", atvērts arī Baltijā lielākais Smilšu skulptūru parks, kas strādā katru dienu no plkst. 10.00 līdz 20.00. 


________________________________________
Aicināma apmeklētājus:
- būt sociāli atbildīgiem un ievērot savstarpēju 2m distanci 
(izņēmums – personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā);
- ievērot roku higiēnu;
- izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus. 
Pasākumu norišu vietas organizatoram ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju norišu vietā un aicināt tās atstāt norišu vietu.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka