BRAZĪĻU
Koncerts

Brazīļu karnevālšovs

Laiks
4. Augusts, Piektdiena, 20:00
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 15 - 30
Pievienot
kalendāram
2023-08-04 20:00:00 2023-08-04 20:00:00 Europe/Riga Brazīļu karnevālšovs Kas var būt aizraujošāk par krāsainu un ugunīgu brazīliešu karnevālu vasaras svelmē te pat pie Baltijas jūras… Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

Kas var būt aizraujošāk par krāsainu un ugunīgu brazīliešu karnevālu vasaras svelmē te pat pie Baltijas jūras. Jā, patiesi, šovasar, 30.jūnija, 4. un 19. augusta vakaros šis unikālais šovs ar desmitiem mūziķu, dejotāju un bundzinieku viesosies Liepājas piekrasē, Jelgavas pasta salā un  Rojas jūrmalā, ar krāšņu brazīliešu karnevālu!

Pēc  panākumiem bagātās debijas uz VEF kultūras pils skatuves un grandiozās piekrišanas no sajūsmināto skatītāju puses ‘’Brazilian carnival show’’ komanda ir iedvesmojusies sniegt papildus 3 izrādes Latvijas lielākajās estrādēs Liepājā, Jelgavā un Rojā pieaicinot vēl vairāk mūziķu, bundzinieku, brazīļu dejotāju un specefektu kompāniju, veidojot to par neaizmirstamāko vasaras piedzīvojumu katram tā apmeklētājam.

Muzikālās grupas līderis un vokāls Rodrigo Manfrinatti, Rafael Nascimento, Miguel Kuyyoi un citi Baltijas valstīs dzīvojošie dienvidamerikas kontinenta mūziķi ir apvienojušies unikālā projektā ar mērķi parādīt savu valstu kultūru un tradīciju dazādību, bagātību, krāšņumu un emocionālo enerģiju. Brazīļu karnevālšovs ir kultūru, skaņu, krāsu un ritmu sajaukums. Visu latīņamerikāņu ballīšu megahīts ''Lambada'' grupas''Kaoma'' izpildījumā , pop grupas ''Black Eyed Peas'' grāvējs ''Mas que nada'', vēl 1940.gadā Carmen Miranda izpildītā  un par visu laiku hītu kļuvusī ''Mamãe eu quero'', kā arī mūzika no populārās Disney multfilmas ''Real in Rio'' tēma ir tikai daži no skaņdarbiem kas liks apmeklētāju sajūtām iekvēloties.

Citi šī brazīļu kanevāla dalībnieki ir pārsteidzošā sitaminstrumentu grupa "Samba de Riga"  no Latvijas, kas uz autentiskām brazīliešu bungām spēlē afro-brazīliešu ritmus, tādus kā, samba, samba-reggae, maracatu, samba-funk, candomble un citus. Samba de Riga ar savu skaļo,apjomīgo skanējumu kā arī sinhrono kustību palīdzību ienes Brazīlijas favellu atmosfēru un prieku tepat Latvijā uzlādējot skatītāju emocionālās ‘’baterijas’’.

Un protams, kāds gan brazīļu karnevāls bez krāšņi tērptajām un ugunīgajām brazīļu dejotājām satriecošās Vanessas Rufino vadībā. Spēcīgā horeogrāfija sajaukumā ar majestātiskajiem kostīmiem piešķir graciozitāti un autentiskumu visam priekšnesumam.

Starptaustiskā koncertšova komanda sola uzburt īstus svētkus slavenā Riodežaneiro karnevāla garā. Redzēt viņu uzstāšanos ir kā doties ceļojumā uz Brazīlijas karnevālu.

 

 

 

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana

Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs

Pārzinis: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, tālr.63023461

Adrese: Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

Papildus informācija: Jelgava.lv vai sekojot QR kodam 

Capture_1.JPG

*Gadījumā, ja pasākuma apmeklētājs vēlas iebilst, lai viņa fotogrāfija netiktu publicēta internetā, pasākuma apmeklētājam par to ir jāinformē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka