BJDK "Vēja zirdziņš" koncerts "SaDzirdēt"
Koncerts

BJDK "Vēja zirdziņš" koncerts "SaDZIRDĒT"

Laiks
19. Jūnijs, Svētdiena, 22:00
Vieta
Pils sala
Cena
Ieeja bez maksas
Pievienot
kalendāram
2022-06-19 22:00:00 2022-06-19 22:00:00 Europe/Riga BJDK "Vēja zirdziņš" koncerts "SaDZIRDĒT" Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” Bērnu un jauniešu deju kolektīvs “Vēja zirdziņš” šogad aizvada… Pils sala info@kjelgava.lv

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” Bērnu un jauniešu deju kolektīvs “Vēja zirdziņš” šogad aizvada trīsdesmitās jubilejas deju sezonu, kas ir priekpilniem notikumiem piepildīta. Sirsnīgi aicinām visus dejas draugus uz “Vēja zirdziņa” 30 gadu svinību noslēdzošo deju piedzīvojumu - brīvdabas deju uzvedumu “saDZIRDĒT”, kas notiks 19. jūnijā pulksten 22.00 Jelgavas pils salā.

Noslēpumu un mistērijas caurvītais deju uzvedums vēstīs par laiku pirms dabas pilnbrieda, kad gaiss ir smaržu un mistiskas burvības pilns. Tas būs stāsts par kādu meitenei, kas sadzird un jūt vairāk kā citi, taču Vasaras saulgriežu laikā šīs spējas var piemist visiem, kas vēlas ieklausīties - kā runā koki, redzēt - kurp sniedzas to saknes, kādas kukaiņu maģistrāles atrodas zem zemes un, kas tur dzīvo. Viss kļūst dzīvs un vienots, tuvojas dabas un cilvēka tuvākais punkts.

Dažādu dzīvo radību lomās iejutīsies un horeogrāfiskās ainas izdejos ap 200 kolektīva septiņu dažādu vecuma grupu dejotāji. Noslēpumainajā notikumā skatītāji sastaps baltpūkas, puteksnīšus, zilspāres, tārpiņus okšķerīšus, raibvaboles un citas burvīgas radības. Tos jaunās un daudzveidīgās orģinālhoreogrāfijās vedīs “Vēja zirdziņa” mākslinieciskā vadītāja Alda Skrastiņa un repetitori Guna Trukšāne, Arvils Noviks. Kolektīva koncertmeistare Iveta Stivriņa. Par deju uzvedum mistisko gaisotni rūpēsies režisore Inga Cipe.

Ieeja bez maksas. Konkrētas sēdvietas nav paredzētas, tādēļ aicinām nodrošināties ar savu pledu vai piknika krēslu.

 

Librets un režija: Inga Cipe

Mākslinieciskā vadītāja: Alds Skrastiņa

Pedagogi: Guna Trukšāne, Arvils Noviks

Koncertmeistare: Iveta Stirviņa

 

Apmeklētājs piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt filmēts un fotografēts. Iegūtais materiāls var tikt izplatīts, translēts un reproducēts bez ierobežojuma.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka