BALTA, BALTA DIENA / Brīvdabas kinoseanss
Kino

BALTA, BALTA DIENA / Brīvdabas kinoseanss

Laiks
25. Jūlijs, Svētdiena, 22:30
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 3
Pievienot
kalendāram
2021-07-25 22:30:00 2021-07-25 22:30:00 Europe/Riga BALTA, BALTA DIENA / Brīvdabas kinoseanss Aicinot izbaudīt siltos un nesteidzīgos vasaras vakarus brīvdabas koncertzāle “Mītava”, Jelgavā visa jūlija mēneša garumā piedāvā… Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

Aicinot izbaudīt siltos un nesteidzīgos vasaras vakarus brīvdabas koncertzāle “Mītava”, Jelgavā visa jūlija mēneša garumā piedāvā brīvdabas kinoseansus. Jau no 13. jūlija godalgotas kinofilmas no visas pasaules. Ieejas maksa 3 eiro.

Kino no visas pasaules, kas saņēmis godalgas prestižākajos kinofilmu festivālos. Kopā ielūkosimies gan rakstnieku dzīvē un jaunu stāstu radīšanā, risināsim eksistenciālus jautājumus, meklēsim atbildes uz dažādiem noslēpumiem, stāsts par cilvēka labāko draugu, kā arī citi romantiski, komiski un dramatiski notikumi.

Ieeja kinoseansos uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, apliecinot vakcināciju pret Covid -19 vai tā pārslimošanu. Atrodoties teritorijā nav jāievēro distance un nav jālieto mutes un deguna aizsegs.

Ieejas maksa 3 eiro. Biļetes nopērkamas visās “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv . Norises vietā biļetes nopērkamas tikai par skaidru naudu.


25. JŪLIJS / 22.30 (Svētdiena)

BALTA, BALTA DIENA (A White, White Day) / Islande, Dānija, Zviedrija 2019 / Komēdija, drāma

Nomaļā Islandes mazpilsētā dzīvo Ingimundurs – tēvs, vectēvs, atvaļināts policists un atraitnis. Laika plūdums neremdina sēras, kas viņu savalgojušas pēc sievas traģiskās nāves. Turklāt kāds nejauši uziets pavediens rada aizdomas par iepriekš nenojaustu nodevību. Vēlme noskaidrot patiesību kļūst par apdraudējumu sev pašam un tuvākajiem.

Filmas garums 1h 39 min


Kinoseansi tiek rīkoti atbilstoši dotajā brīdī aktuālajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un/vai fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka

The website encountered an unexpected error. Please try again later.