Ārijas Elksnes dzīves melodijas. ĀRIJAI ELKSNEI - 95!
Koncerts

Ārijas Elksnes dzīves melodijas. ĀRIJAI ELKSNEI - 95!

Laiks
15. Februāris, Trešdiena, 19:00
Vieta
Jelgavas Kultūras nams
Cena
€ 15 - 25
Pievienot
kalendāram
2023-02-15 19:00:00 2023-02-15 19:00:00 Europe/Riga Ārijas Elksnes dzīves melodijas. ĀRIJAI ELKSNEI - 95! Ārija Elksne ir visu laiku visvairāk mīlētā latviešu dzejniece, kuras dzīves stāsts ir leģendām  un… Jelgavas Kultūras nams info@kjelgava.lv

Ārija Elksne ir visu laiku visvairāk mīlētā latviešu dzejniece, kuras dzīves stāsts ir leģendām  un pravietiskiem notikumiem apvīts.  Āriju Elksni mēdz saukt arī par vispersoniskāko dzejnieci, jo savos pantos viņa tieši un atklāti atklāja savu dzīvi, mīlestību, sāpes un pārdomas.    Viņas aiziešana bija traģiska, taču viņas dzīve bija krāšna un notikumiem bagāta.  Koncertuzvedums ļaus vēlreiz izdzīvot to, kas dzejniecei bija svarīgs skaistā un vienotā  dziesmu, dzejas un atmiņu izrādē.  

Koncertuzvedumā  piedalās dziedātāja un komponiste Laila Ilze Purmaliete, aktrise Dace Bonāte (kura iejutīsie dzejnieces tēlā), aktieris un dziesminieks Juris Hiršs,  dziedātāja Ieva Sutugova, pianists Anatolijs Livča,  ģitārists Jānis Kalniņš,  bundzinieks  Uģis  Kruskops, vijoļnieks Aleksejs Bahirs,   Rīgā - diriģente Aira Birziņa un koris "Dzintars".   Jelgavā - Sieviešu vokālais Ansamblis  "GUNS" Gunas Agrumas vadībā. 

Uzveduma īpašais viesis komponists Uldis Marhilēvičs. 

Koncertuzvedumā skanēs visu laiku skaistākas dziesma ar Ārijas Elksnes vārdiem  tādas kā "Lūgums", "Par visu maksāju es dārgi", "No vienas mūžības uz otru ejot", "Veltījums",  "Cik skaistas dekorācijas"    ....   kā arī 12 pavisam jaunas dziesmas.

Libreta autore Elizabete Trumpe. 

 

 

 

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana

Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs

Pārzinis: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, tālr.63023461

Adrese: Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

Papildus informācija: Jelgava.lv vai sekojot QR kodam 

Capture_1.JPG

*Gadījumā, ja pasākuma apmeklētājs vēlas iebilst, lai viņa fotogrāfija netiktu publicēta internetā, pasākuma apmeklētājam par to ir jāinformē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka