Andrejs Osokins un Katrīna Gupalo konncertprogramma MĒNESS STARUS STĪGO
Koncerts

Andrejs Osokins un Katrīna Gupalo konncertprogramma MĒNESS STARUS STĪGO

Laiks
12. Novembris, Piektdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 6 - 10
Pievienot
kalendāram
2021-11-12 19:00:00 2021-11-12 19:00:00 Europe/Riga Andrejs Osokins un Katrīna Gupalo konncertprogramma MĒNESS STARUS STĪGO Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju līdz 15. novembrim pasākumi Jelgavas Kultūras namā nenotiek. Informācija par pasākumu norisi… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju līdz 15. novembrim pasākumi Jelgavas Kultūras namā nenotiek. Informācija par pasākumu norisi sekos.

Seko līdzi informācijai www.kultura.jelgava.lv.


Programma “Mēness starus stīgo” radīta īpaši Latvijas valsts svētku laikam rudenī. Tajā iekļauti izcilākie un emocionālākie latviešu komponistu skaņdarbi klavierēm solo un klavierēm četrrocīgi, kā arī dvēseliskās, gleznainās un krāšņās Emīla Dārziņa un Alfrēda Kalniņa dziesmas un latviešu tautasdziesmas īpaši veidotās aranžijās.

Ar šo programmu abi mūziķi vēlas klausītājiem uzburt pacilājošu un ārkārtīgi sirsnīgu svētku sajūtu, kas nepametīs vēl ilgi pēc koncerta beigām.

PROGRAMMĀ:

Emīla Dārziņa - “Teici to stundu, to brīdi”, “Kā zagšus, tik lēnām”, “Vēl tu rozes plūc”, “Mana laime”, “Aizver actiņas un smaidi”, “Rezignācija”

Alfrēda Kalniņa - “Brīnos es”, “Sapņu tālumā” un “Līst klusi”

Tautasdziesmas - “Tumša nakte, zaļa zāle” , “Kumeliņi, kumeliņi”, “Pūt, vējiņi”, “Ai, jel manu vieglu prātu” un citas.

Biļetes visās "Biļešu Paradīze" kasēs un www.bilesuparadize.lv


* ZAĻAIS PASĀKUMS – Ieeja, uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina vakcināciju pret covid-19 vai tā pārslimošanu. Noteikumi attiecas uz ikvienu pasākuma apmeklētāju, tostarp bērniem līdz 12 gadu vecumam. Kopā ar sertifikātu būs jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments - pase vai ID karte.

Pasākumā nav jāievēro distance un nav jālieto sejas maskas.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka