ALDIS
Izstāde

Aldis Feldmanis. Izstāde "DRAUDZĪGI ŠARŽI UN KARIKATŪRAS"

Laiks
2. Marts - 30. Marts
Vieta
1. stāva foajē
Cena
Ieeja bez maksas
Pievienot
kalendāram
2023-03-02 09:00:00 2023-03-30 09:00:00 Europe/Riga Aldis Feldmanis. Izstāde "DRAUDZĪGI ŠARŽI UN KARIKATŪRAS" Esmu dzimis 1960. gada 10.martā. Pēc horoskopa esmu ZIVS - radoša personība – gan muzikants, gan mākslinieks. Ar… 1. stāva foajē info@kjelgava.lv

Esmu dzimis 1960. gada 10.martā. Pēc horoskopa esmu ZIVS - radoša personība – gan muzikants, gan mākslinieks. Ar zīmēšanu nodarbojos jau no skolas laikiem, bet savas prasmes no 2012. gada papildinu Jelgavas Tautas gleznošanas studijā pie Ivara Klapera un tad pie Andas Buškevicas.

Pēc būtības esmu ugunsdzēsējs, kurš visu savu darba mūžu nostrādājis vienā darba vietā. Dienesta gaitas beidzu kā Jelgavas valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieks.

Piedalos Tautas gleznošanas studijas veidotajās izstādēs Jelgavā un citur Latvijā. Parasti gleznoju ar eļļas krāsām uz audekla, bet pēdējā laikā esmu sācis zīmēt draudzīgus šaržus un karikatūras.

Viens no maniem mīļākajiem māksliniekiem-karikatūristiem bija Gunārs Bērziņš, no kura iedvesmojoties manos zīmējumos parādās melni kaķi, gudrās vārnas un saulīte.

Mani darbiņi cilvēkus priecē gan Anglijā, Itālijā , Šveicē un Zviedrijā.

Otrs mans vaļas prieks un hobijs brīvajā laikā ir saistīts ar bijušo profesiju. Es apkopoju un vācu materiālus par Jelgavas ugunsdzēsēju vēsturi. Tie apskatāmi pirms 17 gadiem, kopā ar domu biedriem izveidotajā Jelgavas ugunsdzēsēju muzejā Dobeles ielā 16.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka