Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra izrāde "Jūtu tektonika"
Teātra izrāde

Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra izrāde "Jūtu tektonika"

Laiks
11. Februāris, Sestdiena, 16:00
Vieta
Jelgavas Kultūras nams
Cena
€ 7
Pievienot
kalendāram
2023-02-11 16:00:00 2023-02-11 16:00:00 Europe/Riga Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra izrāde "Jūtu tektonika" Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra izrāde „Jūtu tektonika” ir stāsts par mīlestību. Franču dramaturga Ērika Emanuela Šmita lugas darbība noris… Jelgavas Kultūras nams info@kjelgava.lv

Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra izrāde „Jūtu tektonika” ir stāsts par mīlestību. Franču dramaturga Ērika Emanuela Šmita lugas darbība noris mūsdienu Parīzē – izsmalcinātajā mūžīgās mīlestības pilsētā, un izrādās, ka pat tur noticēt mīlestībai nav viegli.  Kad mīlestība tiek pārbaudīta, aiz lepnuma likta uz spēles, dzīve gribot negribot mainās. Vai cilvēka spēkos ir apturēt stihiju?

- Jūtu tektonika. 

- Kas? 

- Jūtas pārvietojas kā Zemes garoza. Kad tā sakustas, rodas berze, viesuļvētras, vulkānu izvirdumi, cunami, zemestrīces. 

- Tieši tas notika ar mums.

 

Izrādes režisore – Aija Treija. Aktieri – Līga Martinenko, Roberts Avots, Elita Majevska, Zane Vītoliņa, Viktorija Laura Vītola. Scenogrāfs un gaismu mākslinieks – Kārlis Freibergs. Horeogrāfe – Dace Kravale. Muzikālais noformējums – Paulis Straume.

 

 

 

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana

Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs

Pārzinis: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, tālr.63023461

Adrese: Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

Papildus informācija: Jelgava.lv vai sekojot QR kodam 

Capture_1.JPG

*Gadījumā, ja pasākuma apmeklētājs vēlas iebilst, lai viņa fotogrāfija netiktu publicēta internetā, pasākuma apmeklētājam par to ir jāinformē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka