Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde / Spoku vilciens
Teātra izrāde

Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde / Spoku vilciens

Laiks
5. Marts, Otrdiena, 19:00
Vieta
Ā.Alunāna Jelgavas teātra Kamerzāle
Cena
IZPĀRDOTS
Pievienot
kalendāram
2024-03-05 19:00:00 2024-03-05 19:00:00 Europe/Riga Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde / Spoku vilciens Luga «Spoku vilciens»ir trilleris, kuru 1923. gadā sarakstījis angļu aktieris un dramaturgs Arnolds Ridlijs. Stāsta centrā ir dzelzceļa pasažieru… Ā.Alunāna Jelgavas teātra Kamerzāle info@kjelgava.lv

Luga «Spoku vilciens»ir trilleris, kuru 1923. gadā sarakstījis angļu aktieris un dramaturgs Arnolds Ridlijs. Stāsta centrā ir dzelzceļa pasažieru grupa, kura spiesta nakti pavadīt nomaļā lauku stacijā pie Kanādas robežas. «Tā ir spriedzes luga. Cilvēkiem jau patīk baidīties, ja tās bailes nav īstas. Lugu rādīsim mūsu teātra kamerzālē, kura ir ļoti pateicīga vieta šādam iestudējumam. Negaidītas situācijas, gaismas logā, trokšņi aiz durvīm,» izrādes atmosfēru ieskicē izrādes režisore Dace Vilne. Iestudējuma scenogrāfs ir Ivars Pirvics, kostīmu māksliniece Elita Majevska.

Lomās: Sintija Krēģe, Natālija Samohvala, Elīna Skutele, Ilva Zvilna, Juris Bandenieks, Ainars Līcītis, Ansis Griķis, Manfrēds Grunde-Zeiferts, Juris Puiķis, Andrejs Vītoliņš.

 

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana

Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs

Pārzinis: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, tālr.63023461

Adrese: Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

Papildus informācija: Jelgava.lv 

Personas datu apstrāde

*Gadījumā, ja pasākuma apmeklētājs vēlas iebilst, lai viņa fotogrāfija netiktu publicēta internetā, pasākuma apmeklētājam par to ir jāinformē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka