TEATRA
Izrāde

Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde “PIDŽAMA SEŠIEM”

Laiks
2. Aprīlis, Svētdiena, 18:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 5 - 7
Pievienot
kalendāram
2023-04-02 18:00:00 2023-04-02 18:00:00 Europe/Riga Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde “PIDŽAMA SEŠIEM” BIĻETES UZ FESTIVĀLA IZRĀDĒM "BIĻEŠU PARADĪZES" KASĒS BŪS PIEEJAMAS NO 2023. GADA 1. MARTA. … Lielā zāle info@kjelgava.lv

BIĻETES UZ FESTIVĀLA IZRĀDĒM "BIĻEŠU PARADĪZES" KASĒS BŪS PIEEJAMAS NO 2023. GADA 1. MARTA.

Mūsdienīga Marka Kamoleti komēdija 2 daļās. "Visos laikos cilvēkam ir jādomā par dzīves pamatvērtībām, taču cilvēks ir tā iekārtots, ka bez prieka un smiekliem viņa dzīve arī nebūtu iedomājama. Ikdienas ziņās pārsvarā dominē negatīvā informācija, tādēļ ar šo izrādi vēlamies apkārtējos vairot pozitīvas emocijas. Jau reiz kādā savas iestudētās komēdijas programmiņā ierakstīju: "Bīstami jūsu intelektam". Bet dažreiz, iespējams, jāļauj savam intelektam atpūsties un nav vajadzības tik daudz domāt, bet vienkārši izbaudīt spēli un prieku", saka izrādes režisore Dace Vilne.

Tas ir stāsts par pārpratumiem. Komēdijas darbība risinās Francijā, ārpilsētas villā, ko saimnieks izveidojis no lauku fermas, dzīvojamo telpu ierīkojot vietās, kur kādreiz mitinājušies mājlopi. Dažādu apstākļu vadīti, villā nokļūst seši jauni cilvēki, un, mēģinot viens no otra slēpt savas neparastās attiecības, rada dažādus komiskus pārpratumus.

 

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana

Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs

Pārzinis: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, tālr.63023461

Adrese: Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

Papildus informācija: Jelgava.lv vai sekojot QR kodam 

Capture_1.JPG

*Gadījumā, ja pasākuma apmeklētājs vēlas iebilst, lai viņa fotogrāfija netiktu publicēta internetā, pasākuma apmeklētājam par to ir jāinformē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

 

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka