Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde "Pidžama sešiem"
Izrāde

Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde "Pidžama sešiem"

Laiks
15. Janvāris, Sestdiena, 16:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 4 - 6
Pievienot
kalendāram
2022-01-15 16:00:00 2022-01-15 16:00:00 Europe/Riga Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde "Pidžama sešiem" Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde ”Pidžama sešiem”. Mūsdienīga Marka Kamoleti komēdija 2… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde ”Pidžama sešiem”.

Mūsdienīga Marka Kamoleti komēdija 2 daļās.

Pēc franču dramaturga Marka Kamoleti lugas iestudētā Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra izrāde «Pidžama sešiem» Jelgavas kultūras namā 15. janvārī pulksten 16.

«Visos laikos cilvēkam ir jādomā par dzīves pamatvērtībām, taču cilvēks ir tā iekārtots, ka bez prieka un smiekliem viņa dzīve arī nebūtu iedomājama. Ikdienas ziņās pārsvarā dominē negatīvā informācija, tādēļ ar šo izrādi vēlamies apkārtējos vairot pozitīvas emocijas. Jau reiz kādā savas iestudētās komēdijas programmiņā ierakstīju: «Bīstami jūsu intelektam». Bet dažreiz, iespējams, jāļauj savam intelektam atpūsties un nav vajadzības tik daudz domāt, bet vienkārši izbaudīt spēli un prieku», saka izrādes režisore Dace Vilne.

Tas ir stāsts par pārpratumiem. Komēdijas darbība risinās Francijā, ārpilsētas villā, ko saimnieks izveidojis no lauku fermas, dzīvojamo telpu ierīkojot vietās, kur kādreiz mitinājušies mājlopi. Dažādu apstākļu vadīti, villā nokļūst seši jauni cilvēki, un, mēģinot viens no otra slēpt savas neparastās attiecības, rada dažādus komiskus pārpratumus.

Žaklīnas lomu spēlē Ilze Beķere, Sūzeta – Elīna Skutele, Suzannu atveido Santa Bērziņa, Bernārs – Roberts Avots, Robērs – Ansis Griķis, bet Žorža lomu spēlē Gatis Vāczems. Scenogrāfiju veidojis Ivars Pirvics, kustību konsultante – Inga Ose.

Režisore Dace Vilne.


ZAĻAIS PASĀKUMS – Informējam, ka kino seansi notiks Covid-19 drošajā režīmā. Tas nozīmē, ka kopā ar biļeti vai ielūgumu apmeklētājam būs jāuzrada derīgs Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina vakcināciju vai tā pārslimošanu. Kopā ar sertifikātu jāuzrāda personu apliecinošs dokuments - pase vai ID karte. Pasākuma laikā jālieto maska un jāievēro divu 2 metru distance.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka