Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde “Čūska”
Teātra izrāde

Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde “Čūska”

Laiks
20. Septembris, Trešdiena, 19:00
Vieta
Ā.Alunāna Jelgavas teātra Kamerzāle
Cena
€ 7
Pievienot
kalendāram
2023-09-20 19:00:00 2023-09-20 19:00:00 Europe/Riga Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde “Čūska” Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde “Čūska”. "Čūska" ir Mārtiņa Zīverta mazāk zināma luga, ļoti neparasta, kurai ir interesants liktenis. Uzrakstīta… Ā.Alunāna Jelgavas teātra Kamerzāle info@kjelgava.lv

Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde “Čūska”. "Čūska" ir Mārtiņa Zīverta mazāk zināma luga, ļoti neparasta, kurai ir interesants liktenis. Uzrakstīta 30. gados Latvijā, tā bēgļu gaitās nozaudēta un vēlāk jau pēc kara Zviedrijā pēc atmiņas no jauna restaurēta.

Luga ir dažādu žanru sajaukums. Te ir gan komēdija, gan farss, absurda elementi, gan arī traģēdija, drāma. Autoru, lugu rakstot, ir interesējušas suģestijas, pašsuģestijas parādības. Tāpēc arī lugā tēli dažkārt vairāk dzīvo savās iedomās. Grūti brīžiem saprast, kas notiek patiesībā un kas ir tikai mūsu galvās.

Sižeta centrā ir nāvējoši indīga čūska, ap kuru vērpjas visi lugas notikumi. Tā izmaina lugas personāžus, to attiecības. Ekstremālā situācijā mēs ieraugām cilvēkus citādā gaismā, vairāk atklājas to slēptā patiesā daba. Te brīžiem ir spēle uz dzīvības un nāves robežas, brīžiem ir smieklīgi un brīžiem paliek ļoti bail.

Lomās Ilze Beķere, Elīna Skutele, Liene Strauta, Andrejs Vītoliņš, Ilmārs Dūrītis un Ansis Griķis.

Režisors Agris Krūmiņš, scenogrāfs Ints Sedlenieks. 

 

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana

Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma atspoguļošanai un popularizēšanai organizatora tīmekļa vietnē un sociālos tīklos, kā arī publicitātes materiālu veidošanai nodrošinot sabiedrības informēšanu par organizētajiem pasākumiem sabiedrības interesēs

Pārzinis: Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, tālr.63023461

Adrese: Kr.Barona iela 6, Jelgava, LV-3001

Papildus informācija: Jelgava.lv 

Personas datu apstrāde

*Gadījumā, ja pasākuma apmeklētājs vēlas iebilst, lai viņa fotogrāfija netiktu publicēta internetā, pasākuma apmeklētājam par to ir jāinformē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka