DEJU CENTRS "CUKURFABRIKA"

CUKURFABRIKA.png
PAR DEJU CENTRU "CUKURFABRIKA" 
(Cukura iela 22)
 
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Kultūra" deju centrs “Cukurfabrika” piedāvā kvalitatīvas un daudzpusīgas fiziskās aktivitātes kā bērniem tā arī pieaugušajiem. Nāc ciemos un kopā apgūsim dažādus dejas stilus un sporta nodarbības. 
 

Centrā atrodas mājīgas, gaišas un plašas telpas – lielā zāle, baleta zāle un TRX zāle.

 


TELPU ĪRE

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra” valdījumā atrodas nekustamais īpašums Cukura ielā 22, Jelgavā (Deju centrs “Cukurfabrika”), aicinām pieteikties potenciālos īrniekus telpu nomai.

Telpas ir atbilstošas sporta, deju  un citu nodarbību, pakalpojumu nodrošināšanai. Pieejamās telpas īrei  – Lielā zāle (332 m2), biroja telpa (33 m2), baleta zāle (121 m2), akrobātikas zāle (145,5 m2), pedagogu telpa (71,8m2).

Īrei pieejamie laiki - katru darba dienu no pulksten 8.00 līdz pulksten 14.00. Minimālais telpu īres laiks 1.stunda, iepriekš saskaņojot laikus ar JPPI “Kultūra” atbildīgo personu.

Pakalpojums par telpu īri būs pieejama no brīža, kad tiks atcelti visi valstī noteiktie epidemioloģiskie drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, kas ir attiecināmi sporta, deju un citu nodarbību, pakalpojumu nodrošināšanu klātienē.

Telpu īres cenrādis :  www.kultura.jelgava.lv

Tālrunis uzziņām – 28286316

 


SAZIŅAI +371 28363154 , kultura@kultura.jelgava.lv

Cukura iela 22, Jelgava