26. septembrī no pulksten 10 līdz 15 Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā pie Jelgavas kultūras nama notiks rudens gadatirgus "Miķeļdienu gaidot". Šis tirgus būs īpašs ar to, ka Hercoga Jēkaba laukums pārtaps par stādu placi, līdz ar to pircēji varēs iegādāties ne tikai ierastos amatniecības izstrādājumus un rudens veltes, bet plašā klāstā arī stādus, ar ko vēl rudenī var pagūt papildināt savu dārzu.

Skābēti kāposti, pašcepta maize un saldi kārumi, rudens veltes no dārza un meža, rotas, silti adījumi un daudzveidīgi amatniecības izstrādājumi – tirgotāju piedāvājums rudens gadatirgū, kā ierasts, solās būt gana plašs. Turklāt, tā kā pavasarī nenotika Stādu dienas, šoreiz dalību apstiprinājuši arī ļoti daudzi stādaudzētāji, uz Jelgavu solot atvest augļukoku, dekoratīvo augu, vīnogu, ziemciešu un citu augu stādus. Stādu tirgotājiem būs atvēlēts Hercoga Jēkaba laukums, savukārt pārējie gadatirgus dalībnieki izvietosies skvērā pie Jelgavas kultūras nama. 

Tirgošanos un svētku andeli papildinās Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Kultūra" tautas deju ansambļu "Diždancis", "Ritums", "Lielupe" un bērnu deju kolektīva "Vēja zirdziņš" priekšnesumi, kā arī muzicēs  "Zaļā galma kapela".

Pasākuma laikā pilsētā paredzēti arī satiksmes ierobežojumi, bet svētku apmeklētājiem nodrošinātas autostāvvietas aiz Jelgavas pils – Lielā iela 2 un Pasta salas stāvlaukumā – Pilssalas iela 1

RudensGadatirgus_26_09_2020.jpg


Aicināma pasākuma apmeklētājus būt sociāli atbildīgiem un ievērot savstarpēju 2m distanci, roku higiēnu, kā arī izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja noteikta jebkāda veica izolācija.

Uz pasākumiem ar personalizētām biļetēm apmeklētājiem aicināti ņemt līdz personu apliecinošs dokuments, kas būs jāuzrāda pie ieejas norises vietā. Informējam, ka pasākuma organizatori var veikt personas datu apstrādi.