Vasaras izskaņā Jelgava tradicionāli pulcēs gardēžus, veselīga un aktīva dzīvesveida piekritējus – Hercoga Jēkaba laukumā notiks 20. Vispārējie Latvijas Piena, Maizes un Medus svētki, skvērā aiz kultūras nama pulcēs Latvijas novadu Siera diena, bet Driksas upes ūdeņus jau otro gadu viļņos 18. BALTAIS Piena paku laivu regate. Pieteikties dalībai regatē ģimeņu, draugu, kolēģu un māksliniecisko kolektīvu komandas var līdz 24. augustam.

Vai zini, cik piena paku var noturēt tevi virs ūdens? Atbildi uz šo jautājumu noteikti var sniegt ilggadējie Piena paku laivu regates dalībnieki, kuri piena pakas izmanto kā būvmateriālu savu drosmīgāko ideju īstenošanā. Dalība regatē ir ne vien radoši un aktīvi pavadīts laiks ar domubiedriem, bet arī iespēja uz brīdi iejusties būvinženiera lomā, piedzīvojot brīdi, kad pašu radītās skices pārtop reālā peldlīdzeklī. 

Lai piedalītos regatē, nepieciešama spilgta ideja, darbīga komanda un kvalitatīvs būvmateriāls – to 2000 BALTAIS piena paku veidolā dalībniekiem nodrošina AS “Tukuma piens”. Jāatgādina, ka regates pamatideja nav ātruma sacensības, bet radošu un inovatīvu ieceru īstenošanas veicināšana, tādēļ aicinām komandas domāt gan par laivu drošību un peldspēju, gan arī par personalizētu vizuālo noformējumu.

Pieteikties dalībai regatē, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu portālā festivali.jelgava.lv, interesenti aicināti līdz 24. augustam. 

Pasākumu organizē Jelgavas pilsēta un pašvaldības iestāde “Kultūra” sadarbībā ar AS “Tukuma piens” un biedrību “Siera klubs”.

Piesakies ŠEIT!