Jelgavas Kultūras nams no 15. novembra atsāk darbu "zaļajā režīmā".

PĀRCELTIE PASĀKUMI 

  • No 27. oktobra pārcelts uz nenoteiktu laikuRokopera “Mauglis”. Rokopera "Mauglis" Viens no zināmākajiem dzejnieka U. Bērziņa un komponista M. Brauna kopdarbiem, kas savu pirmiestudējumu piedzīvoja 1982. gadā Jaunatnes teātrī. 2020. gadā tapis jauns iestudējums režisora Jāņa Mūrnieka, horeogrāfes Sanitas Misikas, Alekseja Anisenas un producenta Jura Millera vadībā. Biļešu cena 5 – 25€. Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv. (Jelgavas Kultūras nams, Lielā zāle) 
  • No 10. novembra pārcelts uz 26. novembri 19 – Jelgavas Ā. Alunāna teātra izrāde “Pidžama sešiem”. Biļešu cena 3 – 5€. Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv. (Jelgavas Kultūras nams, Lielā zāle).
  • No 7. novembra pārcelts uz 27. novembri – KINO “Emīlija. Latvijas preses karaliene”. Pulksten 12 – 1. un 2. sērija ; pulksten 15 – 3. un 4. sērija ; pulksten 18 – 5. un 6. sērija. Biļešu cena 4€. Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv. (Jelgavas Kultūras nams, Lielā zāle). 
  • No 31. oktobra pārcelts uz 28. novembri pulksten 17 – Koncertprogramma “Satikt Čaku” – J. Lūsēns, Z. Muktupāvels un J. Strazdiņš. Biļešu cena 6 – 10€. Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv. (Jelgavas Kultūras nams, Lielā zāle). 
  • No 4. novembra pārcelts uz 2. decembri pulksten 19 – Valmieras drāmas teātra izrāde “Nākošpavasar”. Biļešu cena 14 – 18€. Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv. (Jelgavas Kultūras nams, Lielā zāle). 
  • No 5. novembra pārcelts uz 4. decembri pulksten 19 – Grupas “Baltie lāči” koncertprogramma “Tirgus stāsti”. Biļešu cena 12 – 18€. Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv. (Jelgavas Kultūras nams, Lielā zāle). 
  • No 29. un 30 oktobra pārcelts uz 10.12. pulksten 19 un 11.12. pulksten 16 – Jelgavas Jaunā teātra pirmizrāde: Antonio Buero Valjeho lugas “Liesmojošā tumsa” audioizrāde ar vizuālu prologu un epilogu. Režisore – Aija Treija, skaņu režisors Paulis Straume. Biļešu cena 3€. Biļetes kultūras nama kasē vai stundu pirms pasākuma k/n “Rota” (Kultūras nams “Rota”).
  • No 12. novembra pārcelts uz 12. decembri pulksten 19 – Andrejs Osokins un Katrīna Gupalo koncertprogramma “Mēness starus stīgo”. Biļešu cena 6 – 10€. Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv. (Jelgavas Kultūras nams, Lielā zāle). 
  • No 3. novembra pārcelts uz 15. decembri pulksten 19 – Vokālās grupas “Framest” koncerts “Tomēr jāpadomā”. Biļešu cena 6 – 10€. . Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv. (Jelgavas Kultūras nams, Lielā zāle). 

Informējam, ka visi pasākumi Jelgavas Kultūras namā notiek "Zaļajā" jeb Covid-19 drošajā režīmā. Tas nozīmē, ka kopā ar biļeti vai ielūgumu apmeklētājam būs jāuzrada derīgs Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina vakcināciju vai tā pārslimošanu. Noteikumi attiecas arī uz bērniem līdz 12. gadu vecumam. Kopā ar sertifikātu jāuzrāda personu apliecinošs dokuments - pase vai ID karte. Pasākuma laikā jālieto maska un jāievēro divu metru distance.