15. maijā pulksten 19 Jelgavas Pils Aulā norisināsies pirmā Starptautiskā dzejas festivāla "Page Break" bezmaksas dzejkoncerts, kur kopā ar laikmetīgās džeza mūzikas kvartetu uzstāsies visi festivāla dalībnieki - starptautiski ievērojami dzejnieki no 10 valstīm. Ielūgumus uz pasākumu iespējams lejupielādēt jau šodien!

Pasākumā uzstāsies Karolīna Foršē, Tāra Skurtu, Deniss Malonijs un Kristofers Merils no ASV, Mario Bohorkess no Meksikas, Kristoss Kukis no Grieķijas, Jolanda Kastanjo no Spānijas, Matiass Gērics no Vācijas, Radu Vanku no Rumānijas, Ida Borjela no Zviedrijas, Gjokčenurs Č. no Turcijas un baltkrievu dzejniece Volha Hapejeva. Latviju pārstāvēs Inga Gaile un Semjons Haņins. Dzejas lasījumus muzikāli pavadīs Kārlis Auziņš (saksofons), Kaspars Vizulis (ģitāra), Toms Poišs (basģitāra), Kaspars Kurdeko (sitamie instrumenti). 

Jau vēstīts, ka no 12. līdz 15. maijam Jelgavā notiks pirmais Starptautiskais dzejas festivāls "Page Break", kas vienkopus pulcēs dzejniekus no desmit pasaules valstīm, piedāvājot apmeklēt pasaulē atzītu autoru lasījumus un piedalīties diskusijās. Plašāka informācija par festivāla dalībniekiem un detalizēta programma pieejama vietnē pagebreak.lv 14. maija dzejas lasījumi pie tējas namiņa "Silva" nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ pārcelti uz Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa konferenču zāli! Tiekamies pulksten 19!

Pirmo Starptautisko dzejas festivālu "Page Break" rīko biedrība "I DID IT" sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādi "Kultūra", atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds, ASV vēstniecība Latvijā un Latvijas diplomātisko attiecību simtgades programmas ietvaros, "Jelgavas tipogrāfija", aģentūra "Accion Cultural Espanola", Gētes institūts Rīgā, Spānijas vēstniecība Latvijā. Informatīvi atbalsta Latvijas Radio.

Starptautiskā dzejas festivāla "Page Break" noslēguma dzejkoncertu var apmeklēt ikviens interesents, lejupielādējot bezmaksas ielūgumu "Biļešu paradīzes" tīmekļa vietnē.