11.oktobrī Jelgavas kultūras namā pulksten 18.00 interesenti gaidīti uz ikgadējo Noras Bumbieres Fonda rīkoto jauno vokālistu konkursa fināla koncertu “Skan man sirdī Latvju dziesmas”, kurā šogad piedalās vairāk nekā 50 bērni un jaunieši no visas Latvijas.

Pirms divpadsmit gadiem Jelgavā tika dibināts “Noras Bumbieres Fonds”, kas darbojas rīkojot muzikālos konkursus un koncertus, tā veicinot jauno estrādes dziedātāju izaugsmi, pieredzes iegūšanu un praktizēšanos mūzikā, kā arī iemāca neaizmirst Latvijas estrādes pamatlicējus, kā pati Nora Bumbiere, Viktors Lapčenoks, Margarita Vilcāne, Žoržs Siksna, Ojārs Grīnbergs un daudzi citi.

Atlases kārta katru gadu notiek Mārupes kultūras namā, ik gadu pulcējot gandrīz 200 dalībniekus no visas Latvijas. Konkursa finālā šogad piedalās arī jelgavnieki: Māra Vilnīte (7.g.) Paula Nikola Cīrule (9.g.) Diāna Fišere (9.g.) Kristīne Bīmane ( 30.g.).

Konkursa fināla dalībnieki dziedās dzīvās mūzikas pavadījumā, kopā ar orķestri! Tā ir iespēja jaunajam dziedātājam sajust īstu skatuvi, gaismas, dzīvu mūziku un izjust koncerta atmosfēru un paspīdēt publikas priekšā uz lielās skatuves kopā ar jau esošām Latvijas zvaigznēm! Šogad konkursu vadīs un ar muzikālu priekšnesumu priecēs jaunā Latvijas uzlecošā zvaigzne, kā arī daudzkārtēja Noras Bumbieres fonda dalībniece un laureāte PATRISHA.

Savukārt, konkursa žūrijas sastāvā būs Noras Bumbieres fonda valde - Latvijā iemīļoti dziedātāji un mūziķi - Žoržs Siksna, Ira Krauja – Dūduma, Viktors Lapčenoks, Uģis Roze un citi.

Katru gadu tiek meklēti arī atbalstītāji no mūziķu vidus, kuri, kā viesmākslinieki varētu iepriecināt publiku un rādīt piemēru jaunajiem vokālistiem. Šogad tā būs grupa “INVERSIJA”, kurā savulaik dziedāja arī Nora Bumbiere un Viktors Lapčenoks.

Konkursa koncerta programma būs aizraujoša, tajā izskanēs pazīstamas un ne tik ļoti dzirdētas dziesmas latviešu valodā. Tāpat jau tradicionāli konkursa fināla neatņemama sastāvdaļa būs gājiens pie Noras Bumbieres piemiņas zīmes, kur tiks nolikti ziedi.

Visi dzirdēt gribētāji var iegādāties biļetes biļešu paradīzes kasēs vai www.bilesuparadize.lv 

Ierodoties uz pasākumu apmeklētāji piekrīt, ka var tikt filmēts un/vai fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma

Informmāciju sagatavoja

Noras Bumbieres fonds