Jau tradicionāli 1. septembrī. Pasta salā, priecājoties par satikšanos, kopā atklāsim jauno mācību sezonu pasākumā “ZinīBUMS”.  Šoreiz svētku notikumi aizritēs sportiskā gaisotnē, aicinot ģimenes ar bērniem  no pulksten 14 piedalīties “Gold Barbell” sporta festivālā. Savukārt vakara programmā, no pulksten 16, Brīvdabas koncertzālē “Mītava” uz skatuves kāps Jelgavas popgrupa “Noslēpums”, grupa “Labvakariņ”,  “Jelgavas popkoris”, BJMK grupa “Amnēzija” un “Double Faced Eels”. Dalība pasākumā bez maksas.

“Gold Barbell” ģimeņu sporta festivāls jau no pulksten 14 aicina ģimenes ar bērniem vecumā līdz 14 gadiem piedalīties jautrās un aizraujošās sporta spēlēs. Visas dienas garumā sacensību dalībnieki, apciemojot vairāk kā 16 dažādas atrakciju zonas, turpat Pasta salā varēs aktīvi pavadīt laiku cīnoties par vērtīgām balvām.

Ideja par šāda veida sporta festivālu visai ģimenei radās jau 2014. gadā paplašinot sporta kluba-biedrības Gold Barbell sacensības ar dažādām bērnu disciplīnām. Ik gadu šīs sacensības ir attīstījušās un jau kopš 2018. gada tām ir 5 posmi, kas ir sporta svētki ne vien profesionāliem atlētiem, bet arī bērniem un ģimenēm. Dalība sacensībās bez maksas!

Sacensību programma:


14.00 - Pasākuma atklāšana - Bērnus sportiskajām aktivitātēm iesildīs un atklāšanas runu teiks Viktors Ščerbatihs un Ivars Cīrulis.

No 14.00  līdz 16.00 - Reģistrācija. (Piedalīties var jebkurš bērns līdz 14 gadu vecumam). Bērni tiek sadalīti 2 vecuma grupās: līdz 10 gadi un līdz 14 gadi.

No 15.00 līdz 17.00 - “Spēka Telts”

Līdz 18.30 - Uzdevumu izpilde

Fināls

Apbalvošana


Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.