5. un 6. februāri pulksten 15 un 18 Jelgavas kultūras namā režisora Andreja Ēķa jaunākai kino veikums - romantiskā komēdija “Tabu… Tas par ko nerunājam”.

“Tabu… Tas par ko nerunājam” ir romantiska komēdija par pieciem mīlošiem pāriem, kuri meklē jaunas emocijas, lai padarītu savu kopā būšanu vēl saskanīgāku un krāšņāku. Viņiem viss ir kārtībā – gan mīlestība, gan uzticība, gan cieņa, un ir kāda vēlme par ko skaļi nemēdz runāt.

Mīlošo pāru lomās iejutīsies gan Latvijā iemīļoti un atpazīstami aktieri -  Zane Daudziņa, Kaspars Gods, Mirdza Martinsone, Pēteris Graudiņš, Klinta Reinholde, Jurijs Djakonovs, Zane Aļļēna, Uldis Anže, Daiga Gaismiņa, Ģirts Krūmiņš. Savukārt, filmas sižetu papildinās Riharda Zaļupes oriģinālmūzika. Uzmanību, filmai noteikts vecuma ierobežojums - no 16 gadu vecuma. 

Filmas seansi Jelgavas kultūras namā būs skatāmi 5. un 6. februārī pulksten 15 un 16. Biļešu cena 4 Eiro. Biļetes iepriekšpārdošanā visās “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadze.lv 

Informējam, ka kino seansi tiek rīkoti zaļajā, jeb Covid-19 drošajā režīmā. Pasākumu var apmeklēt pieaugušie ar Covid-19 vakcinācijas un pārslimošanas sertifikātiem. Kopā ar biļeti jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). 

Uzzini vairāk par pasākumu norisi Jelgavā www.kultura.jelgava.lv kā arī @kultura.jelgava sociālo tīklu kontos.