13. septembrī pulksten 19 ar svinīgu koncertu atklāsim Brīvdabas koncertzāli “Mītava” Jelgavā, Pasta salā. Programmā latviešu un pasaules mūzika, aicinot doties muzikālā ceļojumā līdz pat Argentīnai, kā arī Māras Zālītes un Jāņa Lūsēna jaundarba “Kā ābeļdārzs tu brīvība”  pirmatskaņojums.

Koncertā piedalās panākumiem bagāti mūziķi un mākslinieki no Jelgavas – Jelgavas kamerorķestris, diriģents Aigars Meri, Jelgavas Bigbends, diriģents Raitis Ašmanis, Meiteņu koris “Spīgo”, diriģente Līga Celma – Kursiete, kā arī Starptautisku konkursu laureāts – pianists Juris Žvikovs un viena no Latvijas spēcīgākajām džeza dziedātājām Elza Rozentāle. Tāpat sagaidāmi dažādi pārsteigumi ar Jelgavas spožāko solistu – Juris Vizbulis, Katrīne Bindre, Madara Buškevica, Uldis Timma  un Inguss Leilands – piedalīšanos.

Šajā vasarā brīvdabas koncertzālē “Mītava” Jelgavā, Pasta salā noslēdzās unikālās jumta konstrukcijas būvniecības darbi, paplašinot perspektīvas brīvdabas kultūras notikumu rīkošanai un radīšanai. Uz brīvdabas koncertzāli jelgavnieki un pilsētas viesi var nokļūt, šķērsojot Baltijā unikālo gājēju tiltu Mītava. Tikpat unikāls kā tilts ir arī jaunais koncertzāles jumta pārsegums un konstrukcijas. Tas ir vienīgais šāda veida jumts Baltijā, tāpēc arī koncertzālei dots “Mītava” vārds.

Tikpat būtisks kā jumta vizuālais skats ir arī tā funkcionalitāte. Ja iepriekš brīvdabas pasākuma apmeklējumu varēja sabojāt neparedzēti laika apstākļi, tad turpmāk šādu nepatīkamu mirkļu vairs nebūs.

Koncertzāles atklāšanas viesiem būs iespēja iepazīt Jelgavu arī kā festivālu un skulptūru pilsētu. Visas vasaras garumā Jelgavā, Pasta salā, interesentus aicināja Baltijā lielākais smilšu skulptūru parks, kurā apskatāmi 16 lielformāta smilšu tēlniecības darbi par tēmu antīkā pasaule. Skulptūru parks koncerta viesiem būs pieejams bezmaksas.

Informējam, ka, sakarā ar koncertzāles atklāšanas pasākumu, apmeklētājiem nebūs pieejam Pasta salas teritorija. Tāpat nebūs pieejams teritorijā esošais smilšu skulptūru parks. Ieeja teritorija no pulksten 18.00 tikai ar pasākuma biļetēm. Pasta sala apmeklētājiem atkal tiks atvērta naktī uz 14. septembri. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Biļetes visās “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.


Ierodoties uz pasākumu apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts.