Jelgavas Kultūras namā vakar, 30. aprīlī, tika aizvadīta Jelgavas pilsētas tautas deju kolektīvu skate. Tajā piedalījās un labus rezultātus guva arī JPPI “Kultūra” tautas deju kolektīvi dažādās kvalitātes grupās.

Tautas deju kolektīvs “Vēja zirdziņš” bērnu kvalitātes grupā ieguva 46,8 punktus un augstāko pakāpi. “A” kvalitātes grupā Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” tautas deju ansambļi nopelnīja augstākās pakapes, kur “Diždancis” ieguva 62 punktus, “Lielupe” 61,9 un “Jaunība” ieguva I pakāpi ar 59,5 punktiem. Savukārt “B” kvalitātes grupā tautas deju ansamblis “Lielupe” ieguva 55,3 punktus un augstāko pakāpi.

C grupā tautas deju kolektīvs “Vēja zirdziņš” ieguva augstāko pakāpi ar 47,8 punktiem un “Zemgaļi” ar 37,5 punktiem ieguva II pakāpi. Abi “D” kvalitātes grupas ansambļi “Ritums” un Lielupe ieguva augstākās pakāpes ar atbilstoši 55,9 un 55 punktiem. “D1” kvalitātes grupas deju kolektīvs “LAIPA” nopelnot 53,6 punktus ieguva I pakāpi. Tautas deju ansamblis “Lielupe” “E” grupā ieguva I pakāpi un 44,6 punktus, bet “Rota” ieguva II pakāpi ar 39,6 punktiem.

Foto - Ruslans Antropovs.