Datorspeciālists

Lielākais kultūras pasākumu organizators, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, aicina savai komandai pievienoties datorspeciālistu.

Galvenie pienākumi

  • Uzstādīt un konfigurēt biroja un datortehniku - veikt nepieciešamo apkopi, modernizēt,diagnosticēt un novērst kļūmes tās darbībā;
  • Veikt programmatūras uzturēšanas darbus, organizēt un nodrošināt datu glabāšanas un apmaiņas kārtību datoros un datortīklā;
  • Novērtēt iespējamos draudus sistēmas drošībai un veikt nepieciešamos drošības pasākumus;

Prasības kandidātiem

  • Augstākā vai vidējā profesionālā izglītība;
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte;
  • Prasme patstāvīgi plānot darbu, nosakot prioritātes konkrētu darbību veikšanai;
  • Uz sadarbību vērsta komunikācija;
  • Stresa noturība.

Mēs piedāvājam

  • Atbilstošus darba apstākļus un draudzīgu kolektīvu
  • Darba samaksa - 727.00 eiro

Kontaktinformācija: kultura@kultura.jelgava.lv

CV un motivācijas vēstuli sūtīt līdz 27.09.2019 uz norādīto e-pasta adresi. Informējam, ka sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas kandidātiem, kurus uz pārrunām aicināsim telefoniski.