Jauniešu deju kolektīvs "ZEMGAĻI"

Vadītājs Daina Kjakste
Tālrunis 28468033
Nodarbības pirmdienās, trešdienās plkst. 20.00, Kultūras namā “Rota”

Ja deja kutina Tev pēdas, nāc “ZEMGAĻI” pulkā! 

Doma par ģimenisku dejotāju kopu radās Līgas un Ulda Ozolu ģimenes virtuvē. Tā piepildījās 2006.gada oktobrī nelielai dejas entuziastu kopai uzsākot kolektīva pirmos mēģinājumus.

Deju kolektīva „ZEMGAĻI“ moto ir caur deju rast prieku ikdienas gaitās un domubiedru pulkā uzturēt možu garu. Ģimeniskās vērtības un tradīciju pārmantotības pēctecība ir būtisks kolektīva vadmotīvs ciešai sadarbībai ar bērnu deju kolektīvu „IEVIŅA“.


Deju repertuāru veido latviešu tautas un skatuves dejas. Tās raksturo latviešu mentalitāti un popularizē tautas gara bagātības, un atbilst dalībnieku prasmēm. Deju izpildījuma manierē dominē brīvas un nepiespiestas partneru savstarpējas attiecības. Vienlaikus saglabājam izpildījuma veseluma šarmu un mākslinieciski augstvērtīgu attieksmi pret priekšnesumu.


Kolektīva izaugsme pamatā ir katra indivīda pozitīva attieksme un vēlme būt kopā ne tikai mēģinājumos un koncertos, bet arī ikdienas brīvajos brīžos. Deju kolektīvā „ZEMGAĻI” jau par tradīciju ir kļuvušas dalībnieku dzīves svarīgāko brīžu kopīga atzīmēšana un kopā sanākšana.


 

Mūsu vadītāji

Mūsu vadītāji

Daina Kjakste
Daina Kjakste