Deju centra "Cukurfabrika" administrators

Lielākais kultūras pasākumu organizators Zemgalē - Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, aicina savai komandai pievienoties deju centra "Cukurfabrika" administratoru uz noteiktu laiku.

PIENĀKUMI:

  • Dežurēt pie ieejas
  • Kontrolēt personas, kas ienāk un atrodas ēkā.
  • Veikt reģistru par iznesto un ienesto inventāru.
  • Sniegt nepieciešamo informāciju interesentiem.
  • Izsniegt, pieņemt un reģistrēt nodarbību telpu atslēgas.
  • Regulāri apsekot ēku telpas un uzraudzīt kārtību koplietošanas telpās.

PRASĪBAS :

  • Prasme patstāvīgi plānot darbu, nosakot prioritātes konkrētu darbību veikšanai;
  • Uz sadarbību vērsta komunikācija;
  • Stresa noturība;
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Augsta atbildības sajūta, iniciatīva un elastība.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Atbilstošus darba apstākļus un draudzīgu kolektīvu.
  • Darba samaksu — EUR 598.00

CV līdz 14.11.2019. sūtīt uz kultura@kultura.jelgava.lv. Informējam, ka sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas kandidātiem, kurus uz pārrunām aicināsim telefoniski.

*Piesakoties konkursam uz vakanto amata vietu, pretendents piekrīt savā pieteikumā (tai skaitā CV) norādīto datu apstrādei, kas vērsta uz personāla atlases procesa nodrošināšanu, kā arī datu uzglabāšanai 2 mēnešus pēc konkursa noslēguma. Ja pretendents nevēlas, lai dati tiktu saglabāti, lūdzam to norādīt pieteikumā