Nolikumi

Nolikumi

Pieteikšanās dalībai Baltu vienības dienu amatnieku tirdziņam

Aicinām mājražotājus, mazos uzņēmējus, amatniekus, zemnieku saimniecības, kuru piedāvātā produkcija ir roku darbs, vai atspoguļo latviešu vai lietuviešu sadzīves un kultūras tradīcijas pieteikties Baltu vienības dienu amatnieku tirdziņam, kas Hercoga Jēkaba laukumā norisināsies 22. septembrī.

Interesenti tiek aicināti pieteikties aizpildot elektronisko pieteikšanās formu Jelgavas festivālu mājaslapā.

Pirms pieteikuma formas aizpildīšanas, lūdzam izlasīt NOLIKUMU.

Pieteikšanās dalībai XVI BALTAIS Piena paku laivu regatē

Viens no atraktīvākajiem pasākumiem Lielupes ūdeņos – “Baltais Piena paku laivu regate” – jau sešpadsmito reizi norisināsies Jelgavā, šoreiz izaicinot komandas veidot laivas noteiktā tematikā, proti, “Simtgades plosts”.

Bezmaksas dalībai 25. augusta sacensībās visi interesenti tiek aicināti pieteikties līdz 19. augustam Jelgavas festivālu mājaslapā.

 

Fotokonkurss „Jelgava Latvijas simtgadē”

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde „Kultūra” izsludina fotokonkursu.

Fotokonkursa mērķi: veicināt iedzīvotāju radošo darbību un iesaistīšanos pilsētu dzīves veidošanā un notikumu atspoguļošanā; rosināt iedzīvotāju sabiedriskās aktivitātes; stiprināt sadarbību ar Jelgavas sadraudzības pilsētām.

Fotogrāfiju iesniegšana līdz 2018. gada 13. septembrim (plkst.12:00), nosūtot tās uz e-pastu gundars.caune@kultura.jelgava.lv kopā ar pieteikuma anketu.

10 darba dienu laikā pēc konkursa noslēgšanās, kompetenta žūrijas komisija atlasīs, apbalvos labāko fotogrāfiju autorus un Jelgavas kultūras nama 1. stāvā tiks izveidota labāko darbu izstāde.