VPDK „Laipa” 25. jubilejas koncerts “…līdz ar gaismu augt…”
Koncerts

VPDK „Laipa” 25. jubilejas koncerts “…līdz ar gaismu augt…”

Laiks
1. Jūnijs, Sestdiena, 17:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
Par ziedojumiem
Pievienot
kalendāram
2019-06-01 17:00:00 2019-06-01 17:00:00 Europe/Riga VPDK „Laipa” 25. jubilejas koncerts “…līdz ar gaismu augt…” Svētki lieliem un maziem jelgavniekiem un ļoti īpašiem maziem jelgavniekiem un viņu ģimenēm. Koncerta pirmajā daļā VPDK… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Svētki lieliem un maziem jelgavniekiem un ļoti īpašiem maziem jelgavniekiem un viņu ģimenēm.

Koncerta pirmajā daļā VPDK “Laipa” un draugu kolektīvi izdejos savas mīļākās dejas. Koncerta otrajā daļā kopīgi ļausimies gada maģiskākās dienas un nakts burvībai, izdejojot un izdzīvojot, Līgo svētku stāstu. Tieši šis laiks, kad diena ir visgarākā un nakts visīsākā, mēs varam sevī rast visspēcīgākās latviskuma tradīcijas un jaunam ciklam un dienai austot, varam līdz ar gaismu augt.

Kopā ar “Laipu” svētkus svinēs BJDK “Vēja zirdziņš”, TDA “Diždancis”, SDK “Ozolnieki”, VPDK “Dzīpars” (Dobele), VPDK “Mēmele” un TDA “ex LIELUPE”.

Aicinām apmeklētājus atbalstīt koncertu biļešu vietā, veikt ziedojumus, kas tiks izmantoti šo bērnu un viņu ģimeņu atbalstam. Mēs ticam, ka kopā mēs spējam to paveikt! Plašāka informācija par kolektīvu atrodama Šeit.

Koncerta mākslinieciskā vadītāja: Mārīte Skrinda

Režisors: Sandis Kalniņš

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka