TDA "RITUMS" 40 GADU JUBILEJAS KONCERTS "RITI, RITI RITUMĀ"
Koncerts

TDA "RITUMS" 40 GADU JUBILEJAS KONCERTS "RITI, RITI RITUMĀ"

Laiks
13. Jūnijs, Sestdiena, 17:00
Vieta
Lielā zāle
Pievienot
kalendāram
2020-06-13 17:00:00 2020-06-13 17:00:00 Europe/Riga TDA "RITUMS" 40 GADU JUBILEJAS KONCERTS "RITI, RITI RITUMĀ" PASĀKUMS PĀRCELTS, (DATUMS TIKS PRECIZĒTS) ŅEMOT VĒRĀ PUBLISKO PASĀKUMU IEROBEŽOJUMUS SAKARĀ AR "COVID -19" UN JELGAVAS… Lielā zāle info@kjelgava.lv

PASĀKUMS PĀRCELTS, (DATUMS TIKS PRECIZĒTS) ŅEMOT VĒRĀ PUBLISKO PASĀKUMU IEROBEŽOJUMUS SAKARĀ AR "COVID -19" UN JELGAVAS PILSĒTAS DOMES RĪKOJUMU. UZZINI VAIRĀK ŠEIT!

IEPRIEKŠ IEGĀDĀTĀS BIĻETES UZ PĀRCELTAJIEM PASĀKUMIEM BŪS DERĪGAS.

!Naudas atgriešana par biļetēm uz pārceltajiem pasākumiem netiek veikta.                                                                           

*Lēmums pieņemts balstoties uz Kultūras ministrijas un Patērētāju tiesību aizsardzības biroju izstrādātajiem regulējumu par kārtību, kādā tiks atlīdzināta par biļetēm uz ārkārtējā situācijā pārceltajiem pasākumiem iekasētā nauda.

Aicinām sekot informācijai Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” mājas lapā un sociālo tīklu kontos.


Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes "Kultūra" Tautas Deju ansambļa "Ritums" (mākslinieciskā vadītāja I.Karele, koncertmeistare L.Griščenko) 40 gadu jubilejas koncerts notiks 21.martā plkst.17 00.

Pirmajā daļā uz skatuves satiksies dažādu gadu kolektīva dejotāji. Tiks izdejotas dejas, kas bijušas ar īpašu nozīmi kolektīva tapšanā, kā arī dejas, ko veidojusi kolektīva dibinātāja un ilggadīga vadītāja M.Salzirne, kā arī ilggadīgās kolektīva vadītājas A.Zeidmanes veidotas dejas. Un neiztikt bez dejām, kas bijušas tuvas dejotāju sirdij.

Koncerta otrajā daļā tiks izdejots uzvedums "Nāc nākdama Lielā diena". Tas būs ritumiešu stāsts par Lielās dienas sagaidīšanu un svinēšanu. Uzvedumā iekļautas gan jau zināmas dejas, gan pavisam jaunas dejas, ko šim uzvedumam veidojuši G.Trukšāne, I.Karele, S.Kauranena, A.Noviks.

Koncerta otrajā daļā piedalās arī BJC "Junda" deju kolektīvs "Mazie Jundari" (mākslinieciskā vadītāja M.Bratkus, koncertmeistare G.Vanaga)


Koncerta radošā komanda:

Mākslinieciskā vadītāja: Ieva Karele
Režisore: Lolita Muižniece
Projekciju mākslinieks: Jēkabs Vilkārsis
Skaņas mākslinieks: Guntis Šveicers
Scenogrāfe: Ilze Beķere
Grafiskais dizains: Haralds Helfričs

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka