PRINCIS UN BRIESMONE
Izrāde

PRINCIS UN BRIESMONE

Laiks
4. Marts, Ceturdiena, 14:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 7 - 11.50
Pievienot
kalendāram
2021-03-04 14:00:00 2021-03-04 14:00:00 Europe/Riga PRINCIS UN BRIESMONE PASĀKUMS PĀRCELTS UZ 2021. GADA 4. MARTU ŅEMOT VĒRĀ PUBLISKO PASĀKUMU IEROBEŽOJUMUS SAKARĀ AR "COVID -19". UZZINI VAIRĀK … Lielā zāle info@kjelgava.lv

PASĀKUMS PĀRCELTS UZ 2021. GADA 4. MARTU ŅEMOT VĒRĀ PUBLISKO PASĀKUMU IEROBEŽOJUMUS SAKARĀ AR "COVID -19". UZZINI VAIRĀK ŠEIT!

IEPRIEKŠ IEGĀDĀTĀS BIĻETES UZ PĀRCELTAJIEM PASĀKUMIEM BŪS DERĪGAS.

!Naudas atgriešana par biļetēm uz pārceltajiem pasākumiem netiek veikta.                                                                           

*Lēmums pieņemts balstoties uz Kultūras ministrijas un Patērētāju tiesību aizsardzības biroju izstrādātajiem regulējumu par kārtību, kādā tiks atlīdzināta par biļetēm uz ārkārtējā situācijā pārceltajiem pasākumiem iekasētā nauda.

Aicinām sekot informācijai Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” mājas lapā un sociālo tīklu kontos.


«Princis un Briesmone» Interaktīvā pasaka 

Režisors-iestudētājs: M. Lašickis

Ilgums: 1 stunda (Jaunākā un vidējā vecuma skolēniem 5+ 11). Draiskulīgs un jautrs teātra uzvedums pēc E.Tišuka lugas. Kādā caristē reiz dzīvoja princese. Nē - ne parasta princese, bet princese huligāns, draiskule, nebēdniece. Tiešāk briesmone. Kādi piedzīvojumi tikai ar viņu nenotiek un kāpēc viņu tā sauc uzzināsiet mūsu izrādē. Huligāniska pasaka-joks patiks kā bērniem tā arī viņu vecākiem. Jo viss šis piedzīvojumu karuselis ir ar dziļu jēgu un morāli.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka