KINO/ ANIMĀCIJAS FILMA "MANS MĪĻĀKAIS KARŠ"
Kino

KINO/ ANIMĀCIJAS FILMA "MANS MĪĻĀKAIS KARŠ"

Laiks
7. Novembris, Sestdiena, 18:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 4
Pievienot
kalendāram
2020-11-07 18:00:00 2020-11-07 18:00:00 Europe/Riga KINO/ ANIMĀCIJAS FILMA "MANS MĪĻĀKAIS KARŠ" Starptautiski godalgotā pilnmetrāžas animācijas filma Mans mīļākais karš, 2020, rež.Ilze Burkovska-Jakobsene, Lielā zāle info@kjelgava.lv

Starptautiski godalgotā pilnmetrāžas animācijas filma Mans mīļākais karš, 2020, rež.Ilze Burkovska-Jakobsene,

Mans mīļākais karš ir animēts autobiogrāfisks stāsts, pilns sirsnības un godīguma, par pieaugšanu absurdajā laikā no 70. gadiem līdz Latvijas neatkarības atjaunošanai. Filmā animācija – varones atmiņas un fantāzijas par dažbrīd dīvainiem notikumiem – kombinēta ar dokumentāliem kadriem, piemēram, ainām no Padomju Savienībā slavenās pionieru nometnes Artek vai patriotisma uzlādētā Baltijas ceļa Latvijas neatkarības atgūšanas laikā. Filma piedāvā vēsturiskās apjausmas noskaņu, parādot, kāda bija dualitāte starp ārējo oficiālo un iekšējo personisko telpu.

Filmas garums 1h 22 min


Aicinām pasākuma apmeklētājus būt sociāli atbildīgiem un ievērot savstarpēju 2m distanci, roku higiēnu. Izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja noteikta jebkāda veica izolācija.

Uz pasākumiem ar personalizētām biļetēm apmeklētāji aicināti ņemt līdz personu apliecinošus dokumentus, kas būs jāuzrāda pie ieejas norises vietā. Informējam, ka pasākuma organizators var veikt personas datu apstrādi.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka