Interneta radio "Satiksimies Jelgavā!"
Pasākums

Interneta radio "Satiksimies Jelgavā!"

Laiks
25. Maijs - 31. Maijs
Vieta
Jelgavas pilsēta
Cena
Ieeja bez maksas
Pievienot
kalendāram
2020-05-25 00:00:01 2020-05-31 23:00:00 Europe/Riga Interneta radio "Satiksimies Jelgavā!" Pieslēdzies svētku radio - Satiksimies Jelgavā Jelgavas pilsēta info@kjelgava.lv

Pieslēdzies svētku radio - Satiksimies Jelgavā

Baneris_1080x327px.jpg

Ar Jelgavu sirdī svinēsim pilsētas 755. jubileju ikvienā mājā! No 25. maija nedēļas garumā pieslēgsimies Jelgavas pilsētas svētku interneta radio studijai. Klausīsimies un iepazīsim jelgavnieku muzikālo daiļradi un sekosim līdzi svētku aktivitātēm. Savukārt, uz sarunu aicināsim interesantas un aizraujošas personības.

Svinēsim svētkus kopā klausoties visu laiku skanīgākās jelgavnieku radītās un izpildītās melodijas. No 25. maija nedēļas garumā, visu diennakti, ielūkosimies Jelgavas mūziķu arhīvos, atskatīsimies uz spilgtākajiem koncertierakstiem un jauno vokālistu konkursu, laureātu sniegumiem. Atklāsim gan zināmu, gan mazāk iepazītu skaņdarbu pavisam jaunu skanējumu, kā arī kopā atcerēsimies jau iemīļotas melodijas.

Mūsu pilsētā dzīvo, mācās un aug radoši un aktīvi jelgavnieki, kas atzīmējot pilsētas nozīmīgo jubileju sagatavojuši īpašus sveicienus. Tās būs esejas un stāsti par mums un mūsu pilsētu, ar kurām svētku nedēļā iepazīstināsim ikvienu interneta radio klausītāju.

Dalīsimies svētku priekā.  Ja arī tu vēlies sveikt mūsu pilsētu svētkos, jau no 25. maija sūti īsu apsveikuma ziņu lietotnē WhatsApp uz tālruņa numuru +371 25900004 .

Radio audio formāta būs klausāms interneta vietnēs jelgava.lv un kultura.jelgava.lv, savukārt, video ieraksti no intervijām būs skatāmi iestādes kultūra sociālo tīklu vietnē facebook.

Mēs esam Jelgava!

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka