Brīvdabas koncertzāles “Mītava” Atklāšanas koncerts
Koncerts

Brīvdabas koncertzāles “Mītava” atklāšanas koncerts

Laiks
13. Septembris, Piektdiena, 19:00
Vieta
Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA"
Cena
€ 8
Pievienot
kalendāram
2019-09-13 19:00:00 2019-09-13 19:00:00 Europe/Riga Brīvdabas koncertzāles “Mītava” atklāšanas koncerts Piedalās: Jelgavas kamerorķestris, diriģents Aigars Meri.  Vienmēr jaunu… Brīvdabas koncertzāle "MĪTAVA" info@kjelgava.lv

Piedalās:

Jelgavas kamerorķestris, diriģents Aigars Meri.  Vienmēr jaunu māksliniecisko virsotņu meklējumos esošais kamerorķestris, kas gadu no gadu, pārsteidz ar koncertuzvedumiem vai nozīmīgiem pirmatskaņojumiem Latvijas mūzikas pasaulē.

Jelgavas Bigbends, diriģents Raitis Ašmanis.  Viena no Latvijas džeza mūzikas pamatvērtībām – profesionālu mūziķu apvienība ar vēsturi un tradīcijām teju 30 gadu garumā.

Meiteņu koris “Spīgo”, diriģente Līga Celma-Kursiete. Viena no valsts kormūzikas spožākajām pērlēm. Gan 2013.gada, gan 2018.gada Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku koru karos iegūta 1. vieta sieviešu koru kategorijā, bet 2014. gadā notikušajā 8. Pasaules koru olimpiādē – divas zelta medaļas.

Koris “Spīgo” ir pirmais koris no Latvijas, kurš iegūstot 2.vietu piedalījies konkursā “Eirovīzijas gada koris”.

Pianists Juris Žvikovs. Vairāku starptautisku pianistu konkursu un Latvijas Lielās mūzikas balvas laureāts.

Dziedātāja Elza Rozentāle. Mūzikas dārgakmens, kas sevi pieteikusi kā vienu Latvijas spēcīgākajām džeza, etno-džeza  dziedātājam.

Jelgavas spožie solisti. 

Īpašs pārsteigums gaidāms ar Jelgavas solistu piedalīšanos Jāņa Lūsēna un Māras Zālītes pirmatskaņojumā.

Programmā latviešu un pasaules mūzika, no Jelgavas līdz pat Argentīnai. Muzikālo ceļojumu papildinās Ringolds Ore, Klaudia Montero, Karls Dženkins, Džons Hārlijs un citi.

Pirmatskaņojumu piedzīvos Jāņa Lūsēna un Māras Zālītes skaņdarbi no muzikāla uzveduma “Kā ābeļdārzs, tu brīvība”, par godu Bermontiādes simtgadei.

Koncertu rīko Jelgavas pilsēta un pašvaldības iestāde “Kultūra”

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka