Ziemassvētku balle Jelgavas pilī
Balle

Ziemassvētku balle Jelgavas pilī

Laiks
15. Decembris, Sestdiena, 20:00
Vieta
Jelgavas pils
Cena
€ 35
Pievienot
kalendāram
2018-12-15 20:00:00 2018-12-15 20:00:00 Europe/Riga Ziemassvētku balle Jelgavas pilī Atjaunotajās Jelgavas pils zālēs notiks tradicionālā Ziemassvētku balle. Sestdien, 15. decembrī, plkst. 20 pēc… Jelgavas pils info@kjelgava.lv

Atjaunotajās Jelgavas pils zālēs notiks tradicionālā Ziemassvētku balle.

Sestdien, 15. decembrī, plkst. 20 pēc gada pārtraukuma, lielākajā baroka pilī Baltijā atkal norisināsies gaidītā Ziemassvētku balle. Balle ik gadu pulcina viesus uz brīnišķīgas mūzikas, deju un notikumiem dzirkstošu nakti jau vairāk nekā 30 gadus.

Par vakara skanīgumu un noskaņu rūpēsies vairāk nekā 80 mūziķu un mākslinieku. Ziemassvētku ballē varēs izvēlēties dejot pēc noskaņojuma pie kāda no sešām mūzikas grupām vai koncertzālē baudīt emocionāli un mākslinieciski piesātināto divu stundu ilgo koncertprogrammu.

Balle tiks atklāta LLU Aulā ar polonēzi, universitātes rektores uzrunu un lielās egles iedegšanu. Uzrunai sekos plaši pazīstamo operas solistu – soprāna Sonoras Vaices un tenora Raimonda Bramaņa – dziedājums balles orķestra pavadījumā. Balles dalībnieki varēs dzirdēt arī solistu Aijas Vītoliņas un Ivara Jercuma dziedājumus.

Jelgavas pils Ziemassvētku ballē deju mūziku visām gaumēm:

Jelgavas bigbends mākslinieciskā vadītāja un diriģenta Raita Ašmaņa vadībā,

grupa “Lauku Muzikanti“,

grupa „Džentlmeņu Špagats”,

muzikālā apvienība „A’ pie mums Jelgavā”,

ansamblis „Tandēms trijatā”.

Ar kamerkoncertiem pils koncertzālē uzstāsies vijoles virtuozs Raimonds Ozols un mūziķis Raimonds Macats, operas solisti Sonora Vaice un Raimonds Bramanis, Inita Āboliņa (akordeona) Normunds Ķietis ( balss, ģitāra), , kā arī iemīļotākās Ziemassvētku dziesmas un korāļus varēs klausīties sieviešu kora „Liepa” izpildījumā.

Sudraba zālē darbosies hercoga salons, kur intīmā gaisotnē pie galdiņiem varēs baudīt klavieru, saksofona un perkusiju mūziku dueta „Baltais un melnais“ izpildījumā. Būs arī dažādas mazas svētku izklaides – loterijas, atrakcijas, laimes liešana, radošas meistardarbnīcas,  darbosies foto salons. Viesu priekam uzstāsies  Eiropas sarīkojumu deju dejotāji Marts Puniņš un Dana Jākabsone.

Ieeja tikai vakartērpos: kungiem – smokings vai tumšs uzvalks, dāmām –  vakarkleita.

Ieeja ballē 15.decembrī no plkst. 19.30


Ieejas kartes daudzums limitēts, var iegādāties iepriekšpārdošanā:

  • Jelgavas pilī darbdienās no plkst. 10.00 līdz 16.30.,
  • iespēja rezervēt ieejas kartes pa tālruni 26498504
  • Jelgavas kultūras nama biļešu kasē
  • www.bilesuparadize.lv

Cena EUR 35,00

Balles vakarā 40,00


Balles precīza programma no decembra www.llu.lv

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana, attēli  var tikt publicēti sociālajos tīklos vai citās publiski pieejamās vietnēs.

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka