Veselības un garīgā dzīvesveida festivāls "HELSUS"
Festivāls

Veselības un garīgā dzīvesveida festivāls "HELSUS"

Laiks
19. Maijs, Sestdiena, 11:00
Vieta
Uzvaras parks
Cena
€ 5.60 – 6.00
Pievienot
kalendāram
2018-05-19 11:00:00 2018-05-19 11:00:00 Europe/Riga Veselības un garīgā dzīvesveida festivāls "HELSUS" 19.maijā Jelgavā, Uzvaras parkā risināsies lielākais veselības un garīgā dzīvesveida festivāls HELSUS. Šogad tēma… Uzvaras parks info@kjelgava.lv

19.maijā Jelgavā, Uzvaras parkā risināsies lielākais veselības un garīgā dzīvesveida festivāls HELSUS.

Šogad tēma veltīta valsts jubilejai “Saime simtgades ceļos”. Festivāla laikā norisināsies diskusijas par saimes labklājību un tās lielo spēku. Būs iespēja klausīties lekcijas un piedalīties nodarbībās par attiecībām, bērnu audzināšanu, ģimenes labklājību un katra paša veselību, izaugsmi un pilnveidi. 

Festivāla laikā tiks apspriestas tēmas, kā ģimenes spēcināšana, ģimenes locekļu attīstība, bērni, vērtības, attiecības, fiziskā un garīgā veselība. Kā jau ierasts, festivālā vienlaikus risināsies lekcijas, meistarklases, praktiskas nodarbības un konsultācijas. 

Uz festivāla skatuves uzstāsies mākslinieki ar koncertiem, diskusijām un konkursiem. Festivāla vēlākajās stundās mūs priecēs gongu nakts meditācija.

Festivālā norisināsies arī tirdziņš, kurā būs iespēja iegādāties Latvijas mājražotāju izgatavotos labumus, kā arī par gardu maltīti būs padomāts. 

Visu, ko piedāvās HELSUS festivāls, nav iespējams uzskaitīt! Atnāciet un atklājiet to paši!

Biļešu tirdzniecība www.bilesuserviss.lv kā arī visās “Biļešu serviss” kasēs. 
Informācija www.helsus.org Biļetes cena 5 eur.


HELSUS 2018 dalībnieku saraksts un apraksti ir atrodami HELSUS mājas lapā, sadaļā HELSUS dalībnieki 2018. Saraksts tiek regulāri papildināts.

HELSUS programma tiks publicēta maija sākumā ar konkrētiem laikiem un aktivitātēm, lai ikviens var izplānot savu dienu HELSUS festivālā. Programma būs atrodama un lejuplādējama sadaļā HELSUS festivāls 2018 – Programma 2018.

UZ TIKŠANOS HELSUS 2018!

**Festivāls ir brīvs no alkohola un cigaretēm.


Satiksmes shēma. 

Helsus_2018(5).jpg

Papildinfo

Rīkotājs
Apvienotā reģionu biedrība
Mājaslapa

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka