V.Daņiļecs un V.Moisejenko humora šovā “Labākie un mīļākie numuri ... gadu laikā”
Izrāde

V.Daņiļecs un V.Moisejenko humora šovā “Labākie un mīļākie numuri ... gadu laikā”

Laiks
27. Novembris, Otrdiena, 19:00
Vieta
Lielā zāle
Cena
€ 12 - 22
Pievienot
kalendāram
2018-11-27 19:00:00 2018-11-27 19:00:00 Europe/Riga V.Daņiļecs un V.Moisejenko humora šovā “Labākie un mīļākie numuri ... gadu laikā” Vladimirs Daņeļecs un Vladimirs Moisejenko ir Ukrainas tautas skatuves mākslinieki, kuri ir saņēmuši daudzus prestižus apbalvojumus. Bet… Lielā zāle info@kjelgava.lv

Vladimirs Daņeļecs un Vladimirs Moisejenko ir Ukrainas tautas skatuves mākslinieki, kuri ir saņēmuši daudzus prestižus apbalvojumus. Bet kā apgalvo paši „Trusīši”, labākā balva – tie ir skatītāju sirsnīgie smiekli un skaļi applausi!

Talantīgo mākslinieku neordinārie koncerti izceļas ar lielo skaitu oriģinālu un smieklīgu personāžu, kuros viņi meistarīgi pārmiesojas savos numuros. Visi viņu skeči kļūst tik populāri un saglabājas atmiņā, ka tos pēc tam bieži citē un stāsta kā anekdotes. Pats „Trusīšu” vārds viņiem pielipa pēc viņu slavenā numura „Trusīši atlidojuši!”, kurš tika parādīts pirms daudziem gadiem programmā „Visas biļetes izpārdotas”.

Tagas Daņiļecs un Moisejenku pelnīti saucas par estrādes ilgdzīvotājiem, jo uz skatuves viņi ir nu jau divdesmit piecus gadus. Un šajā laikā viņi nav zaudējuši savu humora izjūtu un sev piemītošo pozitīvismu, tieši otrādi, viņu talants atveras arvien dziļāk un mirdz arvien spožāk!

Der zināt

item.icon.alt Valoda
Krievu

Papildinfo

Rīkotājs
Maketika, SIA

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka