Valda Atāla koncerts "Pieturies pie debesīm"
Koncerts

Valda Atāla koncerts "Pieturies pie debesīm"

Laiks
3. Februāris, Svētdiena, 14:00
Vieta
Jelgavas pilsētas bibliotēka
Cena
Ieeja bez maksas
Pievienot
kalendāram
2019-02-03 14:00:00 2019-02-03 14:00:00 Europe/Riga Valda Atāla koncerts "Pieturies pie debesīm" Bibliotēkā notiks Valda Atāla koncerts un grāmatu prezentācija “Pieturies pie debesīm” 2019. gada 3. februārī pulksten… Jelgavas pilsētas bibliotēka info@kjelgava.lv

Bibliotēkā notiks Valda Atāla koncerts un grāmatu prezentācija “Pieturies pie debesīm”

2019. gada 3. februārī pulksten 14.00 Jelgavas pilsētas bibliotēkā ar mūziķa, dzejnieka, gleznotāja Valda Atāla koncertu notiks autora 2 grāmatu prezentācija – dzejas un atziņu krājuma “Uz domu stāvās kraujas” un autobriogrāfiskā prozas darba “Elles debesis”. Kopā ar autoru pasākumā piedalīsies multiinstrumentāliste Ilze Grunte. Laipni aicināts ikviens interesents!

Grāmata “Uz domu stāvās kraujas” ir Valda Atāla dažādu laiku dzejas un atziņu izlase. Autora dzeja pirmo un svarīgo misiju arvien pildījusi viņa radītajās dziesmās, ko inspirējis saturs, teksts. Saplīst lustra, atnāk vakars, ceļa galā bite dzied... vai es saucu: sveika, māsa Rūsa, tu esi sabiedrotā man, vai jebkurš no citiem viņa dziesmu tekstiem pirmkārt ir dzejas darbs, kas nes savu vēstījumu pārdomātā, precīzā simbolu un tēlu valodā. Sastādītajā krājumā atlasīti vairāk nekā simt dzejoļu un kā atsevišķa nodaļa sagatavotas arī dzejnieka īsās, asprātīgās atziņas, kas Valda Atāla gadījumā tikpat lielā mērā piederīgas dzejai kā īpaša īsā forma. Dzīvesstāsts “Elles debesis” ir ar personisku, tiešu un nesaudzīgu vēstījumu, kas kārtu pa kārtai atsedz četrdesmit gadu senus notikumus.

Uz tikšanos ar autoru bibliotēkā 3. februārī pulksten 14.00!

Kultūra iesaka

Kultūra iesaka